Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Psychonauts 2: Tim Schafer wlewa w nasze serca optymizm

Witold środa, 13 stycznia 2021, 12:59 News

Pracę nad scenariuszem ostatecznie zakończono.

Stanowczo za rzadko słyszymy o Psychonauts 2, ale w najbliższym roku na pewno się to zmieni. Kontynuacja kultowej platformówki rozbudza wyobraźnię fanów od momentu zakończonej ogromnym sukcesem zbiórki (na przełomie 2015 i 2016) , ale przez lata nasz entuzjazm zdążył nieco... stężeć. Double Fine dość niechętnie dzieli się materiałami pochodzącymi z „dwójki” i choć niedawno mogliśmy przyjrzeć się jej stylistyce w dość nietypowym materiale, z wolna zaczynamy się niecierpliwić.

Na szczęście wszystko na to wskazuje, że 2021 będzie należał do Tima Schafera i spółki. Developer w przeddzień Wigilii zapowiadał, że Psychonauts 2 z pewnością ukaże się w tym roku, a cała produkcja jest już w tym momencie grywalna od początku do końca*.

Dziś w nocy Schafer ogłosił, iż w zeszłym tygodniu napisał ostatnią linijkę dialogów w scenariuszu. Obecnie trwają też ostatnie sesje nagraniowe dla wszystkich postaci.

Możemy chyba pozwolić sobie na nieśmiałą iskierkę nadziei i założyć, że Psychonauts 2 faktycznie zadebiutuje jeszcze w 2021.

*Jeżeli umknęły wam te informacje, służę pomocą:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 stycznia 2021, 13:55   GandalfCzarny
To żyje w ogóle?
środa, 13 stycznia 2021, 22:02   aRo
Co to znaczy, że nie wiadomo prawie nic? Widzieliśmy fragmenty poziomów, to będzie to samo co w 1, tylko więcej i ładniej. Czego więcej chcecie? :P
środa, 13 stycznia 2021, 19:44   gamingman21
Mam podobne odczucia co ty. Platformówka ktora wychodzi juz z 6 lat. Super ta gra, taka nie istniejaca jak by.
środa, 13 stycznia 2021, 15:18   piterbro
Do czasu, gdy Alan Wake wyszedł w 2010 roku (pięć lat po zapowiedzi), spora część graczy stroiła sobie żarty, że to będzie drugi Duke Nukem i nie wyjdzie nigdy. Tutaj grę zapowiedziano w 2015 roku, o grze nie wiadomo prawie nic, jest 2021 rok i mamy się cieszyć, bo twórca dopiero teraz skończył scenariusz? :D Pewnie za jakieś pół roku (optymistycznie zakładając) okaże się, że podobnie do Broken Age podzielą to na części, żeby jeszcze trochę kasy zgarnąć...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Psychonauts 2: Jack Black porywa tłumy swoim śpiewem [WIDEO]

News
czwartek, 23 lipca 2020

psychonauts-2-jack-black-porywa-tlumy-swoim-spiewem-wideo A my napawamy się fragmentami gameplayu długo wyczekiwanej drugiej części.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z