Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury: Nintendo przypomina o zbliżającej się premierze [WIDEO]

Witold wtorek, 12 stycznia 2021, 16:09 News

Gigantyczny kot-Mario wygląda odpowiednio majestatycznie.

Świętowanie 35 urodzin Mario i spółki ma prawo budzić pewien niedosyt. Choć dostaliśmy kolekcję Super Mario 3D All Stars, specjalną edycję Game & Watcha, zdalnie sterowane samochodziki Mario Kart Live czy battleroyalowego Super Mario Bros. 35 trudno nie oprzeć się wrażeniu, że liczyliśmy na coś... więcej?. No dobra, nowe Paper Mario z pewnością było miłą niespodzianką (nawet jeśli przedwcześnie wyciekłą), ale fani chcieli chyba uczcić rocznicę z większym przytupem.

Elementem nieco wydłużonej celebracji jest też Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, czyli rozszerzone Super Mario 3D World z 2013. Nintendo postanowiło przypomnieć* nam o grze świeżym zwiastunem:

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury trafi na Nintendo Switcha 12 lutego.

Wraz z grą na rynku zadebiutuje nowy (spokojnie, chodzi tylko o wygląd), czerwono-niebieski model Switcha inspirowany Super Mario 3D World:


(Kliknij, aby powiększyć)

*Choć nie wiem, czy słowo „przypomnieć” jest odpowiednie, gdy mówimy o grach wydanych tylko na Wii U.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 stycznia 2021, 15:51   tupolew519
ale ekstra.
środa, 13 stycznia 2021, 13:51   bali09
@Wzburzony Jakim wbrew? Na Meta ta gra (wersja WiiU) ma 93/100 od krytyków, a od użytkowników 89/100. Jak Bowser's Fury będzie dobre to mamy mocnego kandydata, który może powalczyć o tytuł gry roku ;)
środa, 13 stycznia 2021, 13:51   Juneo
Jakoś taka kolorystyczna wersja Switch'a za mną osobiście nie przemawia. Nie zmienia to faktu, że nabywcy na pewno się znajdą.
wtorek, 12 stycznia 2021, 16:30   barrator
Słowo "Przypomnieć" jest odpowiednie. Ja np. mam Wii U od dawna i tą grę już z kumplami przechodziłem. Liczę na to, że Bowser's Fury będzie sporym dodatkiem, bo jeśli tylko drobnostką, to nie będę pewnie drugi raz tej samej gry kupował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z