Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Medium: Marcin Dorociński i wąż [WIDEO]

Witold środa, 25 listopada 2020, 9:12 News

Po tym zwiastunie nie chcielibyście zostać zamknięci w pokoju z żadnym z nich.

Krakowskie Bloober Team nie boi się wciągać polskich aktorów do swoich horrorów. Już w Observerze spotkaliśmy przecież Arkadiusza Jakubika, a przy okazji swojej najnowszej produkcji studio zatrudniło dwie rodzime gwiazdy: Weronikę Rosati do roli głównej bohaterki Marianne oraz Marcina Dorocińskiego, który wcieli się w... no, „tego, którego imię poznacie, gdy przyjdzie na to czas”. Jak widać, twórcy zamierzają zachować to w sekrecie jeszcze przez chwilę.

Nowy zwiastun ukazujący graną przez Dorocińskiego postać jest więc jeszcze bardziej tajemniczy (a towarzyszący bohaterowi wąż wcale sytuacji nie rozjaśnia).

The Medium miało pierwotnie ukazać się 10 grudnia, ale z powodu pandemii (bo przecież nie przesunięcia na ten sam dzień premiery Cyberpunka, prawda?) studio zdecydowało się opóźnić nieco debiut gry. Produkcja trafi na pecety i Xboksa Series X/S 28 stycznia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 27 listopada 2020, 13:26   zielonyfenix
Żaden z nowych horrorów mnie nie ruszył od dawna, obecnie stawia się za mało na dobrą historie lub unikalne mechaniki a za dużo na ładną ale "nudną" grafikę, która zazwyczaj mimo wysokiej rozdzielczości tekstur wygląda słabo. Przy możliwościach jakie dają niektóre silniki mogli by zrobić naprawdę niesamowite efekty specjalne. Np. zrobić grę w kolorystyce podobnej do filmu "Kolor z przestworzy", albo jakieś zaburzenia przestrzeni, stacja kosmiczna orbitująca na około czarnej dziury jak z interstellar'a itp.
środa, 25 listopada 2020, 15:29   Kyen
Z tego co widać gra jedzie równo po znanych schematach, więc nie liczyłbym na coś wybitnego. Do tego pełno w grze różnych cudów wianków i fantastyki, która w przypadku horrorów jest dość często gwarancją zaliczenia wtopy. Obawiam się, że The Medium skończy jak reszta gier tego typu jako zwykły średniak, o którym nikt nie będzie pamiętał tydzień po premierze. Chciałbym się jednak mylić...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

W praktyce święta spędziłam z czterema kotami, dwoma psami, królikiem i przebitą oponą, ale było blisko.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z