Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Immortals Fenyx Rising po premierze zabierze nas do Chin [WIDEO]

Witold środa, 18 listopada 2020, 8:58 News

Odrobinę zaskakujące, sami przyznacie.

W zasypie końcoworocznych hitów Immortals Fenyx Rising wygląda nieco niepozornie. To właśnie ono cieszy się z trójki wypuszczonych na rozpoczęcie nowej generacji produkcji Ubisoftu chyba najmniejszym zainteresowaniem. Trudno powiedzieć, czy jest tak z powodu słabej pozycji świeżej marki na rynku, niewystarczającego marketingu czy oprawy i klimatu kojarzących się z grą dla dzieci. Wydawca nie składa jednak broni i stara się przekonać nas do swojej wariacji na temat Breath of the Wild (to pewne uproszczenie, ale do momentu premiery musi nam wystarczyć).

W ostatnich tygodniach mogliśmy więc obejrzeć zwiastun fabularny (przywołujący na myśl – przynajmniej mi – „Herkulesa” Disneya) czy zobaczyć wstęp do całej przygody. Teraz przyszła pora na to, co Ubisoft lubi najbardziej: wsparcie popremierowe.

W planach są więc trzy dodatki: serwujący wycieczkę na Olimp Nowy bóg, chińskie Mity wschodniego królestwa i wprowadzający izometryczny styl rozgrywki Zagubieni bogowie. Szczególnie interesujący jest ten drugi: zabierze nas w końcu w zupełnie inne lokacje niż podstawowa wersja, wprowadzi nowego głównego bohatera i przedstawi mitologię znaną zachodnim graczom zdecydowanie słabiej. Lekkie zaskoczenie, ale chyba z tych miłych. Zresztą i w trzecim DLC pokierujemy nową postacią, Ash, jednak tutaj najważniejszy pozostaje tryb awanturniczy. W przepustce sezonowej znajdziemy też tradycyjnie dodatkowe zadanie.

Swoim zwyczajem Ubisoft zasypie nas także tygodniowymi zadaniami, wyzwaniami, przedmiotami kosmetycznymi etc.

Immortals: Fenyx Rising pojawi się 3 grudnia na PC (Epic Games Store, Uplay), Xboksie One, Xboksie Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 18 listopada 2020, 22:56   Muidus
a gdzież by indziej, do Turcji

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

W praktyce święta spędziłam z czterema kotami, dwoma psami, królikiem i przebitą oponą, ale było blisko.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z