Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: Keanu Reeves, Billie Eilish i finały NBA – czego chcieć więcej? [WIDEO]

Witold czwartek, 1 października 2020, 10:23 News

Pięciodniowego tygodnia pracy – rzucą złośliwcy.

Cały zespół odpowiedzialny za nową grę Redów pracuje po nocach i weekendy, abyśmy mogli zagrać w Cyberpunka w listopadzie, spokoju nie może mieć więc też dział marketingu. Od miesięcy gracze mogą oglądać z większym lub mniejszym zainteresowaniem kolejne odcinki Night City Wire, a postaci związane z produkcją znajdziemy m.in. na napojach energetycznych.

Jednej z najważniejszych premier tej jesieni nie mogło też zabraknąć na jednej z najważniejszych imprez sportowych świata. Podczas pierwszego meczu finału NBA (Los Angeles Lakers 116 – 98 Miami Heat) wyemitowano reklamę, w której znalazło się miejsce dla Keanu Reevesa i muzyki Billie Eilish. Zbyt wiele do naszego życia oczywiście nie wnosi, ale fanom na pewno się spodoba:

Cyberpunk 2077 ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X/S 19 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 października 2020, 20:56   slawek
@Airoder - Ja nie "tracę czasu na gościa" - ale po prostu nie pozwalam mu być pozostać w poczuciu nieomylności. Owszem, odpowiadam np. na to co napisał Scouser - jednak robię to głównie aby przeczytali to inni odwiedzający forum CD-Action. Forum to miejsce do dyskusji a nie do monologów. Dlatego czasem warto odpisać nawet na głupi wpis, bo coś z tego dobrego może wyniknąć.
piątek, 2 października 2020, 17:39   Airoder
slawek podziwiam, ze chce Ci się tracić czas na gościa, który zadaje pytanie, sam sobie na nie odpowiada i stawia do tego teze pomijając w ogóle całkiem sens czyjeś wypowiedzi.
piątek, 2 października 2020, 15:49   slawek
@Scouser - Oczywiście, od tego są negocjacje itd. A i same umowy nie mogą być sprzeczne z prawem, gdyż wtedy z automatu są nieważne. Jednakowoż spróbuj np. zmienić umowę o sposobie spłaty kredytu - że nie będziesz spłacał odsetek 10% a tylko 0.1% od pożyczonej sumy. Z drugiej strony jeżeli mamy pracowników którym obiecano 10% od sprzedaży (jak będą pracowali w szabas) xor kopa w d jak nie - to można łatwo przewidzieć skutek: CP2070 będzie miał masę bugów.
piątek, 2 października 2020, 15:42   slawek
@Scouser - Wiesz na czym polega twój problem? Że nie rozumiesz czym jest umowa jako taka. Że do umowy potrzebna jest zgoda obu stron. Więc nie jest tak że "zawsze można zmienić warunki umowy". Ty możesz krzyczeć, płakać, bić piąstkami lub tupać nóżkami - a jak druga strona nie będzie chciała zmienić - to nic nie zmienisz. Możesz, owszem, zerwać umowę - ze skutkami przewidzianymi w samej umowie i/lub przez prawo. Zwykle ta strona która zrywa musi ponieść bolesne konsekwencje - płaci za straty etc.
piątek, 2 października 2020, 14:59   Scouser
@Pul - pardon, to było do @Airoder
piątek, 2 października 2020, 0:36   Pul
@Scouser EEEE... ale ja nic w tym temacie nie pisałem :D
czwartek, 1 października 2020, 23:26   Amigos
Lepiej by było bez Billie Eilish
czwartek, 1 października 2020, 22:39   w1ntermu7e
@pul niestety nie będzie, a to że archive nie robi muzyki to ogromna strata, pasowałaby idealnie
czwartek, 1 października 2020, 21:36   LordPoland
Rozumiem że jesteście ziomeczkami z podwórka z redami, ale te docinki sa na poziomie szkoły podstawowej. Ogarnijcie sie, w szczególnosci ze jeszcze niedawno byliscie na granicy bezrobocia.
czwartek, 1 października 2020, 20:55   Scouser
@Pul - co są przymusowe? Co to jest "przymusowe". Jak masz etat to pracujesz tyle co na etacie i można troszkę nadgodzin z musu pracować ale nie więcej niż określoną przez ustawę ilość, natomiast jak są niektórzy zatrudniani na zlecenie lub B2B to już inna sprawa, zawsze można zmienić warunki umowy.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z