Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Marvel’s Avengers: Hawkeye i nowe szczegóły na temat testów beta [WIDEO]

Witold czwartek, 30 lipca 2020, 8:50 News

Z pokazu na pokaz gra wygląda coraz lepiej.

Z tygodnia na tydzień Square Enix wkłada więcej serca w promocję swojej nowej gry – i słusznie, skoro do premiery został nieco ponad miesiąc. Niedługo wypróbujemy zresztą tytuł w ramach beta testów, na których skupiała się najnowsza edycja pokazu War Tabel.

W ramach nich weźmiemy udział w rozpoczynającej całą grę niesławnej (z wielu powodów) misji na Golden Bridge i spędzimy nieco czasu przy fabularnych zadaniach z Kamalą Khan i Hulkiem. Dla niektórych ważniejsze będą jednak kooperacyjne tryby (chociaż można też bawić się samemu), w których wcielimy się w – do wyboru – Czarną Wdowę, Kamalę, Hulka lub Iron Mana. Beta da nam dostęp do trzech rodzajów aktywności: HARM Rooms (treningi i wyzwania), War Zones (poważniejsze misje) i Drop Zones (szybkie i krótkie wypady).

Prócz tego Square Enix potwierdziło, że pierwszym bohaterem dodanym do startowej szóstki po premierze będzie Hawkeye. Oto i jego zwiastun:

Całość War Table:

Marvel’s Avengers przybędą na pecety, PS4 i Xboksa One 4 września. Konsole nowej generacji otrzymają grę na swoją premierę.

Beta produkcji rozpocznie się na 7 sierpnia, jednak wyłącznie dla osób, które zamówiły grę przedpremierowo na PS4. Dla wszystkich chętnych otworzy się 14 lub 21 sierpnia. Więcej szczegółów znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 30 lipca 2020, 14:09   gamingman21
o wiele lepsza prezentacja niż ta pierwsza, no i beta z wypasionym kontentem. zaczynają mnie przekonywać, no i widać że włożyli w to trochę serca.
czwartek, 30 lipca 2020, 12:25   ja0lek
@DDragon z tego co wiem to nie, ale pewności nie mam...
czwartek, 30 lipca 2020, 12:09   DDragon
pytanie czy będzie coop możliwy na jednej maszynie?
czwartek, 30 lipca 2020, 9:16   ArekJakub
Zapowiada się świetnie. Poziom Spider Mana Insomniaków to pewnie nie będzie, ale jeśli Thor będzie ładnie grzmocił piorunami a misje z Hulkiem będą miażdżyć, to to już i tak będzie sukces. I liczę na rychłe pojawienie się Ant-Mana.
czwartek, 30 lipca 2020, 9:13   ja0lek
Ekstra! Liczyłem właśnie na Hawkeye :) Dama betę bardzo chętnie wypróbuję, bo jestem bardzo ciekaw tej gry.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z