Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Resident Evil Village także w VR? [PLOTKA]

Witold środa, 29 lipca 2020, 12:58 News

Właściwie czegoś takiego się spodziewaliśmy.

Jedną z ważniejszych zapowiedzi ostatniej konferencji Sony było Resident Evil Village. O „ósemce” zaskakująco szczegółowe informacje słyszeliśmy zresztą już miesiące wcześniej, z których właściwie wszystkie zostały ostatecznie potwierdzone przez Capcom. Firma nie wspomniała przy tym ani razu o wersji na VR, co mogło ociupinkę dziwić, skoro poprzednia część była w pełni grywalna w goglach rzeczywistości wirtualnej (choć tylko na PlayStation).

Pogłoski na ten temat pojawiały się już wcześniej, ale w ostatnich dniach zajmujący się serią portal Biohazard Declassified ogłosił, że skontaktował z nim jeden z ambasadorów marki, który miał już okazję w Village zagrać. Zdradził on, że tytuł będzie można też ukończyć w VR-ze, ale studio nie śpieszy się z ogłoszeniami w tej sprawie, dopóki Sony nie będzie na to gotowe. Firma stojąca za PS5 nie ujawniła bowiem jeszcze żadnych szczegółów na temat swoich nowych gogli.

Być może zapowiedź tej wersji usłyszymy jeszcze w sierpniu. Wtedy to według przecieków Capcom zaprezentuje nowy zwiastun ósmej części, a Sony zorganizuje kolejną konferencję.

Resident Evil Village wyjdzie w 2021 na pecety, PS5 i Xboksa Series X.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 29 lipca 2020, 14:04   Dantes
Podobno w założeniu Resident Evil Village miało wyjść jako Revelations 3 jednak Capcom się wycofał z tego pomysłu w sumie i dobrze wyszło od RE6 losy bohaterów ciągnięto na siłę w RE5 zamknięto większość wątków a jedyny słuszny wybór to restart serii z nową tematyką.
środa, 29 lipca 2020, 13:50   kalis22pl
Nie wyjdzie na xbox one ani na ps 4 bo za słabe ale na vr tak ?

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Resident Evil Village: Capcom uruchomił ankietę, w której możemy wyrazić swoją opinię o grze

News
czwartek, 9 lipca 2020

resident-evil-village-capcom-uruchomil-ankiete-w-ktorej-mozemy-wyrazic-swoja-opinie-o-grze Nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o samą nazwę. Firma interesuje się również, czy chcielibyśmy otrzymać wcześniej demo.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z