Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPrzyszłość CD-Action

CD-Action wtorek, 7 lipca 2020, 23:17 CD-Action

Drodzy Czytelnicy! Po niespełna dwudziestu pięciu latach wspólnej przygody powinniśmy chyba zacząć od “kochani”. Dziękujemy za cierpliwość – zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy sami nie wiedzieliśmy jeszcze, co z tego wszystkiego wyniknie. Już wiemy.

Możemy już ogłosić – z nieskrywaną radością – że prawa do marki CD-Action (oraz PC Format) przejęła od wydawnictwa Bauer agencja gamingowa Fantasyexpo. Z chłopakami znamy się od dawna – to oni w 2014 zorganizowali nam CD-Action Expo, sami są też związani emocjonalnie z CDA. Nie wyobrażamy sobie lepszego obrotu spraw.

Co dalej? Przede wszystkim nie musicie obawiać się o papierowy magazyn – będzie ukazywać się zgodnie z harmonogramem, a za tworzenie go odpowiedzialna będzie dobrze wam znana ekipa. Każdemu jednak, kto wie, czym na co dzień zajmuje się Fantasyexpo, do głowy przychodzi jeszcze jedna oczywista korzyść z takiej współpracy.

Od kilkunastu lat w redakcji CD-Action regularnie powracał temat nowoczesnego serwisu internetowego i wysokiej jakości materiałów wideo. Nie ma co owijać w bawełnę – cdaction.pl w obecnej formie nie jest serwisem, na który sobie zasłużyliście.

Teraz to zmienimy. Redakcja, Fantasyexpo i Wy – bo każdy z was może dołożyć swoją cegiełkę. Zarówno do rozwoju czasopisma, jak i nowego serwisu czy profesjonalnego studia wideo. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: CD-Action, CD-Action EXPO: 18 urodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wczoraj, 21:14   Ninho
@carnivor Redakcja jest w domach ;) Przeprowadzka idzie powoli, ale idzie. Jak będziemy mieli coś do pokazania, to pokażemy, obiecuję.
wczoraj, 17:30   carnivor
Jak idzie przeprowadzka? Gdzie jest teraz redakcja CDA?
przedwczoraj, 18:07   Imbram
@Ganabunta opcja raka jest zawsze. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Pisali już, że stare prenumeraty przechodzą automatycznie, więc nowe raczej też będzie można kupić.
przedwczoraj, 16:08   Ganabunta
Ok skoro prawa zostały przekazane to pozwolę sobie spytać co w sprawie prenumeraty ? Czy będzie raka opcja ?
wtorek, 4 sierpnia 2020, 4:11   Winograd
@Szeptmccoy, co zrobić ;)
poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 9:53   Szeptmccoy
Ja się po prostu cieszę, że mój ukochany magazyn (bez żartów znamy się od pierwszych numerów) przetrwa zawieruchę. Niemniej jak czytam komentarze w stylu "magazyn z niemieckich rąk przechodzi do polskich" to mnie kolka za śmiechu bierze. Autor pisze komentarz z komputera zagranicznej produkcji, korzystając z systemu operacyjnego USA, logując się codziennie na amerykańskie/niemieckie serwisy. Przypomina mi to zachwyt nad "polską marką" Biedronka. Prawdziwi patrioci w natarciu. Szkoda Zachodu. Lol
sobota, 1 sierpnia 2020, 11:18   DaeL
@Imbram Nie, no nie przesadzajmy, naprawdę. Natomiast jest faktem, że ostatnie kolegium redakcyjne za czasów Bauera wyglądało tak: https:www.youtube.com/watch?v=Lfvv52Q6TvA
piątek, 31 lipca 2020, 19:52   Imbram
@mocnoo Ja liczę, że zaprzysiężenie redakcji odbędzie się po wspólnym odśpiewaniu Roty, albo przynajmniej Bogurodzicy.
piątek, 31 lipca 2020, 14:11   mocnoo
nie dosc ze pan NIEMIECKI, to jeszcze lewacka propaganda na stronach pisma o grach. borze sosnowy, miej nas w opiece
piątek, 31 lipca 2020, 12:22   Papkin
Nie dajmy się zwariować, "niemieckość" wydawcy nie ma tu nic do rzeczy. Polski oddział jest zarządzany przez Polaków i pracują w nim Polacy. Odsyłam zresztą do tego posta: bit.ly/2Xf7SCf

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

CD-Action 12/2019: Okładka

News
czwartek, 17 października 2019

cd-action-122019-okladka Srebrzysta okładka wydania 12/2019.

Komentarzy:
55

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z