Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPrzyszłość CD-Action

CD-Action wtorek, 7 lipca 2020, 23:17 CD-Action

Drodzy Czytelnicy! Po niespełna dwudziestu pięciu latach wspólnej przygody powinniśmy chyba zacząć od “kochani”. Dziękujemy za cierpliwość – zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy sami nie wiedzieliśmy jeszcze, co z tego wszystkiego wyniknie. Już wiemy.

Możemy już ogłosić – z nieskrywaną radością – że prawa do marki CD-Action (oraz PC Format) przejęła od wydawnictwa Bauer agencja gamingowa Fantasyexpo. Z chłopakami znamy się od dawna – to oni w 2014 zorganizowali nam CD-Action Expo, sami są też związani emocjonalnie z CDA. Nie wyobrażamy sobie lepszego obrotu spraw.

Co dalej? Przede wszystkim nie musicie obawiać się o papierowy magazyn – będzie ukazywać się zgodnie z harmonogramem, a za tworzenie go odpowiedzialna będzie dobrze wam znana ekipa. Każdemu jednak, kto wie, czym na co dzień zajmuje się Fantasyexpo, do głowy przychodzi jeszcze jedna oczywista korzyść z takiej współpracy.

Od kilkunastu lat w redakcji CD-Action regularnie powracał temat nowoczesnego serwisu internetowego i wysokiej jakości materiałów wideo. Nie ma co owijać w bawełnę – cdaction.pl w obecnej formie nie jest serwisem, na który sobie zasłużyliście.

Teraz to zmienimy. Redakcja, Fantasyexpo i Wy – bo każdy z was może dołożyć swoją cegiełkę. Zarówno do rozwoju czasopisma, jak i nowego serwisu czy profesjonalnego studia wideo. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: CD-Action, CD-Action EXPO: 18 urodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 29 sierpnia 2020, 13:20   varmit999
Świetna wiadomość! Bardzo się cieszę, że udało Wam się wybrnąć z tej trudnej sytuacji i że znaleźliście nowego wydawcę. Super, że CD-Action będzie nadal powstawało. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze i powodzenia! :)
czwartek, 13 sierpnia 2020, 11:00   Szeptmccoy
@Drogba. Nie zaskoczyłeś mnie, tym że nie zrozumiałeś z "tego bełkotu". Niemniej próbowałem.
czwartek, 13 sierpnia 2020, 10:30   Drogba
@Szeptmccoy Po jakiemu ty mowisz ?? bo nic zem nie zrozumial z tego belkotu.
@Imbram Co za fred ? i co to jest ten hejt ? co do "nie bylo polityki" to fajnie , ale teraz polityka jest wszedzie i nigdzie sie nie wybiera niestety.
czwartek, 13 sierpnia 2020, 10:28   Vimme
@carnivorZ tego co pisał na swoim facebooku chodzi o to, że otrzymał bardzo dobrą propozycję z innej firmy. Kurde, ale byłoby mega, jakby wrócił do CDA. :)
czwartek, 13 sierpnia 2020, 10:13   goliat
@carnivor Tego mamy wkrótce się dowiedzieć.
środa, 12 sierpnia 2020, 22:12   carnivor
CormaC odchodzi z Techlandu. Czy ktoś wie może coś więcej dlaczego akurat w tej chwili?
środa, 12 sierpnia 2020, 14:10   Imbram
@Scourser czym innym jest światopogląd mieć, a czym innym jest wykładać go bogu ducha winnym ludziom na forach o gotowaniu czy grach komputerowych. Czym innym jest zauważenie, że gra politykuje, a czym innym ocenianie prezentowanego poglądu, zamiast jakości medium.
środa, 12 sierpnia 2020, 12:33   Scouser
@Imbram - 1. ale ma nie być polityki czy światopoglądów - czy jednego i drugiego? 2. Troszkę to zabawne bo gry czy nawet muzyka często "politykują" więc ciężko jest opisywać świat gier nie wtrącając zupełnie czy polityki czy światopoglądu.
środa, 12 sierpnia 2020, 11:14   Imbram
@Drogba nikt tutaj nie chce hejtu na lewo czy prawo. Są do tego dedykowane strony. Łatwo sobie zepsuć markę dopuszczając do głosu skrajności. 90% ludzi przychodzi tu poczytać o grach, a nie trollować. Fred dobrze mówił w wywiadzie dla Zapachu Papieru - gdy był w CDA nie było polityki i chyba wszystkim to służyło.
środa, 12 sierpnia 2020, 9:15   Szeptmccoy
@Drogba Pozwolę sobie skomentować, bo ja ten temat rozpocząłem. Nie sądzę, żeby ktoś był w stanie zranić uczucia innej osoby swoją ignorancją, głupotą i wąskim światopoglądem. To bardziej jak widok zarzyganego gościa po imprezie - nie rani moich uczuć, ale wolę tego nie wąchać, nie dotykać i nie widzieć. Stąd jak przypuszczam jego prośba. Prośba która najwyraźniej trafia w punkt, skoro ktoś w inny czuje się w obowiązku usiłować w dziecinny i żałosny sposób "dowalić" Z tym, że pudło jak przypuszczam.

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

Zapraszamy na live z redakcją

News
czwartek, 24 września 2020

zapraszamy-na-live-z-redakcja

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bezkompromisowa zabawa w 4K.

Komentarzy:
6

...i LG 27GN950 wychodzi ta sztuka bardzo dobrze.

Komentarzy:
6

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
11

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z