Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time – Szaleństwa w pirackiej wiosce na nowych fragmentach rozgrywki [WIDEO]

Cursian wtorek, 30 czerwca 2020, 15:45 News

Niezbyt długich, ale jednak.

Jedna z największych gwiazd pierwszego PlayStation powróci z przydługiej emerytury już za kilka miesięcy. Mimo znajomej formuły przygody Crasha zaoferują kilka nowości w tym moce magicznych masek oraz możliwość wcielenia się w innych bohaterów, do których zalicza się choćby doktor Neo Cortex. Stęsknieni za sympatycznym jamrajem (dla mnie to i tak będzie zawsze lisek) powinni obejrzeć przygotowany przez IGN filmik. Choć w znaczącej części skupia się na tym, co już widzieliśmy, pozwala też zerknąć na piracką wioskę i zobaczyć, jak będzie wyglądało ślizganie się po linach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 lipca 2020, 12:49   misterDVader
Dla mnie to wciąż wygląda PSX-owo, wszystko jest jakieś sztywne. Mam dysonans poznawczy między tym, jak to wygląda, a tym, jak się porusza.
środa, 1 lipca 2020, 11:44   gamingman21
e no faajnneeee. az mam ochote zagrac. chyba sobie kupie remastera 1 części. ale nieeee nie mam kasy czekam na Tsushimę. ehhhh. jak powiedziala pewna pani w gta 3, no money no funney bunney hunney.
wtorek, 30 czerwca 2020, 23:10   Bastian
Wyjaśnili - w Crashu 4 nie będzie mikropłatności, oficjalnie podało to Toys for Bob.
wtorek, 30 czerwca 2020, 21:14   mapokl
@fragmajster Hmm, skoro to tylko ciuszki i skórki i nic ważnego to dlaczego tyle graczy wydaje fortunę na grafikę i nie ma ochoty grać np. skaczącymi kwadratami. Lalka Elsy z Krainy Lodu to też tylko inna skórka lalki barbie. A dzieciaki potrafią za nią zagłuszyć pół sklepu. Jak dla mnie jest na co pluć jadem bo to nadal ta sama mechanika wyciągająca większą kasę od już płatnej gry. Gdybym nie znał dzieciaków który potrafią na "tylko kosmetykę" przewalić niezłą kasę to pewnie też bym powiedział "to nic".
wtorek, 30 czerwca 2020, 21:10   rvn10
Ta gra w porównianiu do Ratcheta z PS4 wygląda biednie no i ci przeciwnicy poruszający się w jednym kierunku..To było dobre w erze PSXa. Ani graficznie nie powala ani gameplayowo i ta cena.
wtorek, 30 czerwca 2020, 19:30   fragmajster
Te mikrotransakcje to nic innego jak ciuszki i skórki, nie ma co pluć jadem i srać żarem.
Można się rozejść.
wtorek, 30 czerwca 2020, 16:30   Dantes
@Scorpix podobno mają być mikropłatności na konsoli i oby na Pc ich nie było :P
wtorek, 30 czerwca 2020, 16:28   Dantes
Jestem pozytywnie nastawiony po obejrzeniu fragmentów rozgrywki Crash Bandicoot 4 w końcu dobra kontynuacja Trylogii coś na co czekają od dawna fani :]
wtorek, 30 czerwca 2020, 16:27   Scorpix
Napiszcie może o tym, że w grze będą mikrotransakcje. Po co? Bo to Activision.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z