Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite wychodzi z wczesnego dostępu, Ratowanie Świata wbrew zapowiedziom pozostanie płatne

Witold wtorek, 30 czerwca 2020, 15:42 News

Czekajcie, dopiero?

No dobra, superhit Epica nominalnie faktycznie pozostawał w Early Accessie, jednak już od dawna nikt go tak chyba nie traktował – ani gracze, ani sami twórcy. Jak zresztą przyznają developerzy w najnowszym wpisie na swoim blogu, oznaczenie to było jedynie pozostałością po debiucie pierwotnego trybu, Ratowania Świata. Miało to zapewne związek z pierwotnymi zapowiedziami, według których cały Fortnite (a nie wyłącznie Battle Royale) miałby przejść na model F2P po swojej premierze.

Tak się jednak nie stanie, chociaż studia nie tłumaczy dlaczego. Jednocześnie zostaliśmy poinformowani, iż prace nad tym trybem od teraz „spowolnią”. Do wydania pieniędzy zachęcić nas mają za to Wyprawy, które trwać będą cały sezon i zabiorą nas do wyjątkowej dla danego okresu strefy.

Sezony Wypraw zawierać będą ścieżki postępów, a także zupełnie nowe poziomy sezonowe, na które będziecie mogli awansować. Wykonywanie wyzwań w Wyprawach zapewni wam sezonowe punkty doświadczenia, które będą miały wpływ na poziom trudności rozgrywki, znajdowane bronie oraz nagrody sezonowe do zdobycia. Awansując na najwyższe poziomy Wypraw w sezonie, odblokujecie materiały do turbodoładowania, dzięki którym podwyższycie poziomy broni w głównej kolekcji ponad aktualne limity.

Data premiery nowej funkcji nie została jeszcze ogłoszona. Samo Ratowanie Świata ostatecznie odłączy się od Battle Royale, ruszając z własnym harmonogram sezonów.

Więcej szczegółów na temat fortnite'owych nowości znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 lipca 2020, 20:42   DarZ
@Pochatu Po prostu ciśniemy bekę z lewaków, a Ty czepiasz się, jakbym uraził Twoje poglądy czy cuś.
środa, 1 lipca 2020, 18:07   Pochatu
Najpiękniejsze jest w was to, że jak już wejdziecie w tego gierkowego newsa, przeczytacie i ze smutkiem stwierdzicie, że nie ma nawet najbardziej znikomej i naciąganej "poprawności politycznej" do dziennego ponapierdalania, to żeby się nie czuć kompletnie bezcelowym, tworzycie sobie w głowie jakiś zjebany pogląd, którego nikt nie podziela (w zaookrągleniu nikt, bo zawsze się ktoś do czegoś znajdzie) i z dumą uwalacie jego urojonego stwórcę. YIKES
środa, 1 lipca 2020, 17:55   Pochatu
@Eldek
No święta prawda! Białe to rasistowskie bez dwóch zdań. Zawsze mnie to kuło w serduszko. Tylko przypominam, że tam na górze masz adres witryny, swoje zażalenia składaj na stronie L'oreala.
środa, 1 lipca 2020, 17:52   DarZ
@Eldek Dokładnie.
środa, 1 lipca 2020, 16:01   Eldek
@Pochatu Ja też uważam, że jest to rasistowskie. W czasie, gdy oficjalnie L'oreal usuwa słowa z opisów swoich produktów typu 'biały', 'jasny, czy 'wybielający', widząc zdjęcie skórek do gry na których dominuje kolor biały, trochę to niepokojące. Nie chcę posądzać Epic o rasizm i dyskryminację, ale tak to niestety wygląda.
środa, 1 lipca 2020, 10:17   Pochatu
@DarZ
Ale trzeba mieć smutne życie, żeby je tracić na takie randomowe wysrywy, nikogo nie obchodzące, nie mające nic wspólnego z tematem, pod artukułami tyou update o Fortnite. Życzę ci poradzenia sobie z kompleksami, których w ten sposób nie zwalczysz.
środa, 1 lipca 2020, 0:17   DarZ
Białe stroje, uuuuu rasizm.
wtorek, 30 czerwca 2020, 17:56   Fifek
Dostałem dzisiaj nagrody za pakiet Deluxe choć miałem najsłabszy? czy to z tego powodu?
wtorek, 30 czerwca 2020, 17:42   scorbiot
O kurde, aż dziwne, że nie zapomnieli całkiem o Ratowaniu Świata.
wtorek, 30 czerwca 2020, 17:36   dino_19
Jak to prace spowolnią? To już nawet odgrzewane co chwilę eventy znikną??

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z