Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PC Gaming Show i Future Games Show także przesunięte z powodu wydarzeń w USA

Witold czwartek, 4 czerwca 2020, 12:19 News

Nowe gry zobaczymy dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.


W Stanach Zjednoczonych trwają największe od lat protesty przeciwko brutalności policji i rasizmowi, co znajduje swoje odbicie także w przemyśle rozrywkowym, w tym oczywiście branży gier. Kolejne studia, redakcje i twórcy wydają oświadczenia z wyrazami poparcia, wpłacają pieniądze na organizacje wspierające sprawę, a także zmieniają swoje plany na najbliższe dni. Z tego powodu doczekaliśmy się już przełożenia Summer of Gaming, Sony postanowiło opóźnić prezentację tytułów na PS5, a CD Projekt zmienił termin pokazu Cyberpunka.

Nie zaskakują więc decyzje organizatorów innych imprez zaplanowanych na ten czas. Zaplanowane na sobotę PC Gaming Show odbędzie się więc dopiero 13 czerwca.

Taki sam los spotkał Future Games Show. Wydarzenie będzie miało miejsce również 13 czerwca.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 6 czerwca 2020, 10:19   plesniak
@bloodban No przecież napisałem xD W 2019 zginęło mniej czarnych (6 to chyba mniej niż 19) i w 2020 prawdopodobnie będzie to samo. Co jest trudnego do zrozumienia w zdaniu "Prawdopodobnie wciąż mniej niż białych"
sobota, 6 czerwca 2020, 1:17   bloodbane
@plesniak Ilu czarnych w USA zginęłoby z powodu rasizmu zabitych przez policjantów gdyby tych protestów nie było wcale? Prawdopodobnie wciąż mniej niż białych.Czyli nagle zupełnie inaczej niż w 2019, kiedy białych zginęło 19, a czarnych 6?
piątek, 5 czerwca 2020, 18:02   plesniak
3 film - facet podchodzi (niesprowokowany) do policjanta i zostaje odepchnięty po tym gdy wyciągnął do niego rękę (ktoś tam chyba krzyczy do niego kilka razy "Go away"), reszta to nieszczęśliwy wypadek. Wygląda na to że gwardia narodowa udziela mu potem pierwszej pomocy. Mam nadzieję że nic mu nie jest. Jeżeli policjant złamał prawo to mam nadzieję że wyciągną konsekwencje. A tutaj ode mnie https:www.youtube.com/watch?v=7G3cN6Bdn_8 Zaczynamy protesty?
piątek, 5 czerwca 2020, 17:55   plesniak
No i w końcu coś konkretnego :) 1 film - brak kontekstu, zgaduję że tłum cofał się nie bez powodu, nie ma dźwięku żeby stwierdzić czy policjanci coś krzyczeli. Nie umiem tak dobrze w angielski, może jest tam coś czego nie wyłapałem. Jeżeli reporterzy mogli tam być to rzeczywiście błąd policji, jeżeli nie to...cóż. 2 film - rzeczywiście strasznie brutalne aresztowanie.
piątek, 5 czerwca 2020, 17:07   thesolamnus
https:www.youtube.com/watch?v=jBPJNohU7xE Policja atakuje międzynarodowych reporterówhttps:www.youtube.com/watch?v=TIClA57jWmQ Policja aresztuje reporterów bez powodujaka uzbrojona hołota? większość protestów była pokojowa i jest podżegana przez policję, ale tak, próbujcie to porównywać z Boko Haram których celem jest ludność cywilna. https:twitter.com/PhillyD/status/1268727223923535872?s=20 STANDARDOWE TŁUMIENIE ZAMIESZEKŚmieszni jesteście
piątek, 5 czerwca 2020, 17:01   plesniak
Wspieram walkę przeciwko opresji rządu - Kurdowie, Irak (2000 zabitych, wojsko strzelało do tłumu), Hongkong, działania FBR - ale i tak wstyd i hańba dla mnie :). Ci ludzie walczą tam o życie swoje i innych. Ilu czarnych w USA zginęłoby z powodu rasizmu zabitych przez policjantów gdyby tych protestów nie było wcale? Prawdopodobnie wciąż mniej niż białych
piątek, 5 czerwca 2020, 17:00   bloodbane
@thesolamnusCześć, Papkin. Odstaw wdychanie kleju.
piątek, 5 czerwca 2020, 16:53   plesniak
@thesolamnus Nie ma to jak porównywać niemiecką okupację w Polsce z sytuacją czarnych w USA xD Przejrzałem część z tych "setek przykładów brutalności policji" i nie widzę tam nic czego nie widziałbym w standardowym tłumieniu zamieszek w dowolnym cywilizowanym kraju. Jak wychodzi się na ulicę razem z uzbrojoną hołotą to trzeba liczyć się z tym że policjanci będą nerwowi. (1 filmik jaki obejrzałem o tej "brutalności" - policjant ośmielił się aresztować człowieka udzielającego wywiadu - normalnie przerażające)
piątek, 5 czerwca 2020, 16:28   Rad14
@thesolamnus
Wspaniała logika. Rozumiem, że partyzanka Talibów w Afganistanie albo Boko Haram w Nigerii są spoko i należy ich wspierać, bo przecież walczą z opresją rządu z którym się nie zgadzają i który łamie ich prawa. :) A Polacy "powinni rozumieć opresję rządu i wspierać walkę przeciwko niemu". Czy to znaczy, że każdy Polak powinien wstąpić do Anitfy i zostać anarchistą? W końcu rządy są przyczyną wszelkiego zła i niegodziwości na tym świecie, przecież tak pokazali w Jokerze. xD Ile Ty masz lat? 15 ?
piątek, 5 czerwca 2020, 15:12   thesolamnus
Kto jak kto, ale myślałem że jednak Polacy będą mogli zrozumieć opresję rządu i będą wspierać walkę przeciwko niemu. Wstyd i hańba z waszej strony

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z