Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Project CARS 3 zapowiedziane, na tor ruszymy jeszcze tego lata [WIDEO]

Witold czwartek, 4 czerwca 2020, 10:58 News

Twórcy obiecują, że za kółkiem odnajdą się i amatorzy, i zawodowcy.

Jeżeli jakieś studio w naszej branży może mierzyć się na torze z Codemasters, niewątpliwie jest to brytyjskie Slightly Mad Studios*. Twórcy Need for Speed: Shift oraz serii Project CARS powracają z najnowszą częścią tej ostatniej – i to wcześniej niż mogliśmy się spodziewać.

Project CARS 3 da nam do dyspozycji ponad 200 licencjonowanych samochodów, którymi ścigać będziemy się na więcej niż 140 trasach na całym świecie. Pojazdy będziemy kolekcjonować i dopasowywać do własnych preferencji (zarówno pod względem wydajności, jak i estetyki). Wszystko to poznamy w każdych możliwych (no dobra, w granicach rozsądku) warunkach pogodowych – gra pochwalić się może bowiem pełnym cyklem dobowym, dynamicznymi porami roku i aurą wszelkiego rodzaju.

Bardziej zaawansowani gracze wypróbują zmieniony system opon, niedzielni kierowcy docenią zaś szeroki wybór poziomów trudności i ustawień przeróżnych asyst. Niezależnie od umiejętności prowadzenia wszyscy przyklaśniemy zapewne obietnicom pojawienia się angażującego trybu kariery czy nowych możliwości zabawy w multiplayerze. „Intensywne skutki wypadków”, poprawiona sztuczna inteligencja czy rozdzielczość 12K i wsparcie dla VR-u (te ostatnie wyłącznie na pecetach) także brzmią niezgorzej.

Project CARS 3 na pecetach, PS4 oraz Xboksie One zadebiutuje latem.

*Tak, pamiętam o Fast & Furious Crossroads – może nie będzie jednak takie złe?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 14 czerwca 2020, 13:50   KUBA86pl
Filmik pokazuje, że PC3 nie ma nic wspólnego z poprzednikami... Model jazdy stricte arcade.. :-/
czwartek, 4 czerwca 2020, 17:32   Hintox
Dla mnie i tak ich najlepszą grą jest Shift 2 i raczej nic tego nie zmieni.
czwartek, 4 czerwca 2020, 14:56   DarZ
@EastClintwood Co prawda to prawda - emocji towarzyszących jeździe prawdziwym autem nie dostarczy ci póki co żadna gra, nieważne jak drogi zestaw symulacyjny byś miał.
Ale mimo wszystko - za tysiąc złotych (tyle dałem za Logitech G920) nie pojeździsz prawdziwym Ferrari czy innym hiperautem. A jakąś namiastkę tego gry takie jak PCARS czy Assetto Corsa jednak mogą zapewnić. W połączeniu z manualną skrzynią biegów gra jest naprawdę satysfakcjonująca.
czwartek, 4 czerwca 2020, 14:45   EastClintwood
Szkoda tylko, że do prawdziwej symulacji trzeba konkretnej kierownicy z pedałami i dobrego kompa. Za tyle można kupić gruza, zrobić pod KJS i wystartować. Takiej lekcji jazdy żadna gra nie zapewni.
czwartek, 4 czerwca 2020, 11:56   DarZ
Jedynka jest bardzo taka sobie i nie przyciągnęła mnie choćby w ułamku tak, jak Assetto Corsa. Dwójkę olałem, bo żadnej rewolucji tam nie widziałem. Trójce będę się chyba przyglądał z uwagą choćby ze względu na podane liczby aut i tras.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z