Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

C&C 4 i C&C 3: Arena w produkcji?

Piotrek66 środa, 15 kwietnia 2009, 12:26 News
Command & Conquer: Red Alert 3 - logo
Command & Conquer: Red Alert 3 - logo

Jakiś czas temu EA wyraźnie postanowiło eksploatować markę Command & Conquer. Wygląda na to, że wkrótce doczekamy się aż dwóch tytułów z cyklu.

Dowiedzieliśmy się tego dzięki CV Kenricka Leunga (człowieka odpowiedzialnego za grafiki koncepcyjne), w którym pojawił się wpis informujący, że pan ten pracuje nad Command & Conquer 4 (zapewne jest to robocza nazwa).

Z kolei Felix Jorge w swoim CV oświadczył, że bierze udział w pracach nad Command & Conquer: Arena. Informacja ta jednak szybko zniknęła z dokumentów Jorge’a.

Całość można by uznać za nieporozumienie lub zwyczajny błąd, gdyby nie jeden fakt. Na stronie studia The Fhird Floor – które ma stworzyć ponoć prewizualizację do jednego z filmików Areny – pojawiło się logo nowej odsłony C&C. Oczywiście ono także szybko zniknęło, jednak w sieci nic nie ginie. Ponadto kolejnym tropem naprowadzającym na Command & Conquer: Arena jest Barry Howell – pracownik wspomnianej firmy – który w swym krótkim opisie twierdzi, że pracował on także nad filmikiem do Command & Conquer 3: Arena.

Tak więc wygląda na to, że rzeczywiście jest coś na rzeczy. Mało tego, wygląda na to, ze Command & Conquer 4 i Arena to dwie osobne pozycje (ta druga może być ponadto kolejnym dodatkiem do "trójki"). Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na ruch EA.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z