Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Godfall: Jedna z pierwszych gier nowej generacji na krótkim zwiastunie [WIDEO]

Witold wtorek, 2 czerwca 2020, 9:11 News

Więcej zobaczymy zapewne już niedługo.

Wiemy już, że w tym tygodniu nie zobaczymy prezentacji nowości na PlayStation 5. Dla graczy z całego świata jest to niemały zawód, ponieważ spodziewaliśmy się podczas pokazu Sony ujrzeć możliwości kolejnej generacji. Na pocieszenie pozostają nam jedynie krótkie teasery.

Pierwsza prezentacja Godfalla podczas ostatniego The Game Awards tłumów nie porwała, ale jednego grze odmówić nie można: ten trzecioosobowy kooperacyjny fantasy looter-slasher był w końcu pierwszym oficjalnie ogłoszonym tytułem startowym dla PS5 (acz nie exclusivem, ponieważ trafi również do Epic Games Store). Teraz Counterplay Games nieśmiało przypomina nam o swoim dziele. Więcej ujrzymy najpewniej podczas prezentacji Sony.

Godfall pojawi się na PlayStation 5 i pecetach w okresie świątecznym. W międzyczasie możecie zobaczyć, jak gra wyglądała ponad rok temu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 2 czerwca 2020, 9:46   ja0lek
@Nezi23 przecież wszyscy dobrze wiedzą, że Sony stoi grami single player...
wtorek, 2 czerwca 2020, 9:32   Nezi23
"trzecioosobowy kooperacyjny fantasy looter-slasher" - dość, błagam. Jeżeli takimi grami Sony będzie usiłowało przekonać ludzi do kupna PS5, to słabo im wróżę.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z