Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valorant: Po jutrzejszej premierze do obsady dołączy wampirza Reyna [WIDEO]

Witold poniedziałek, 1 czerwca 2020, 9:17 News
PC

Nikt jej co prawda za zęby nie złapał, ale ze swoimi upodobaniami też się specjalnie nie kryje.

Mimo kilkumiesięcznych testów beta wciąż nie potrafimy przewidzieć, jak na rynku poradzi sobie Valorant. Riotowi trudno zarzucić brak doświadczenia w kwestii produkcji multiplayerowych, a FPS studia cieszył się do tej pory ogromnym zainteresowaniem – czy wystarczy to jednak, by skutecznie zawalczyć z najpopularniejszymi obecnie tytułami na rynku?

Na odpowiedź będziemy musieli poczekać przynajmniej do jutra, kiedy to produkcja doczeka się swojej oficjalnej premiery, wpuszczając nas ponownie na swoje serwery. Dość szybko zauważymy pierwsze zmiany – do obsady dołączyła bowiem jedenasta agentka, pochodząca z Meksyku Reyna.

O umiejętnościach naszej wampirzycy (przynajmniej tak brzmiała robocza nazwa bohaterki) wiemy niewiele, ale na powyższym wideo możemy zobaczyć chociażby najpotężniejszą z nich, Empress*, pozwalającą leczyć się Reynie dzięki zabijaniu przeciwników.

*Monarchistyczne ciągoty Reyny widać zresztą już w jej imieniu, ponieważ „reina” to po hiszpańsku królowa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 1 czerwca 2020, 13:42   ermo3
Riot robi wszystko żeby ukryć jak bardzo nudne jeśli chodzi o skillset i design są ich postacie. Te filmiki niczego nie wyjaśniają. Nie pokazują ani charakteru, ani wpływu skilli, absolutnie NIC. To jest zwyczajnie randomowy gameplay z tą postacią.
poniedziałek, 1 czerwca 2020, 11:27   gimemoa
34 wyczuwam.
poniedziałek, 1 czerwca 2020, 10:22   Keszaszages
Reyna.. Reyna.. ah tak! Już wiem co mi to imię przypomina. Zamieniamy miejscami dwie literki i mamy wampirzycę BloodRayne.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z