Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Microsoft Flight Simulator: Twórcy opowiadają o przyrządach, ale ładnych widoczków nie brakuje [WIDEO]

Witold piątek, 29 maja 2020, 12:22 News

Do bety coraz bliżej!

Niezależnie od tego, czy lubicie latać, z pewnością z ciekawością spoglądacie na nową część Microsoft Flight Simulator. Gra wygląda cudownie już od pierwszej zapowiedzi, a i sama rozgrywka zapowiada się na zachwycająco wręcz odprężającą (chociaż warto pamiętać, że to wciąż symulator – za łatwo na pewno nie będzie). Do tego mimo świetnej grafiki nie spali naszych pecetów, acz wymagać będzie przy tym szybkiego internetu.

W dzisiejszym odcinku developerzy postanowili pokazać nam system nawigacji i planowania lotu, mówiąc o IFR (Instrument Flight Rules, czyli – za Wikipedią – locie wykonywanym zgodnie z przepisami dla lotów według wskazań przyrządów). Rzecz jasna samolotowi laicy nie są w stanie docenić wszystkich smaczków, ale garść ujęć pokazujących samolot w chmurach powinna stanowić wystarczające zadośćuczynienie.

Microsoft Flight Simulator na pecetach i Xboksie One (a zapewne i Xbox Series X) ma pojawić się w 2020. Zamknięta beta produkcji ruszy już w lipcu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 31 maja 2020, 16:05   M1SZ3L
Jestem pod wrażeniem że dostajemy najbardziej realistyczny cywilny symulator lotu w historii a wszyscy jarają się tylko grafiką :P
sobota, 30 maja 2020, 21:47   SolInvictus
Pierwszy cel - wcale nie wlasne osiedle, a trojkat bermudzki. Pozniej poszukiwania baz Jaszczuroludzi na Antarktydzie =D Ciekaw jestem, jak ten ich niesamowity system odwzorowania Ziemii bedzie dzialal i wlasnie jak bardzo niesamowity bedzie. Zeby nie bylo drugiego symulatorowego No Man's Sky - ograniczonego i schematycznego generatora.
piątek, 29 maja 2020, 22:58   Hagan
Jeśli chodzi o przyrządy pokładowe i ich działanie, to nic nie dorówna DCS A-10 Warthog.
piątek, 29 maja 2020, 17:22   Krax
lastmanstanding nie dla każdego są symulatory
piątek, 29 maja 2020, 14:42   VondesSznycel
Ciekawe, czy będzie można wykryć potencjalnych terrorystów na podstawie ilości rozbić w okolicach, jednostek o znaczeniu strategicznym.
piątek, 29 maja 2020, 12:40   lastmanstanding
To będzie rewolucyjna gra. Nie dość, że grafika realistyczna, to jeszcze będzie można lecąc, zatrzymać się nad swoim miastem, a nawet domem i w spokoju go podziwiać.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z