Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valorant: FPS Riot Games z konkretną datą premiery [WIDEO]

Witold piątek, 22 maja 2020, 9:50 News
PC

I to zaskakująco wczesną. Dodatkowo firma ogłosiła, że w Warszawie ruszy nowy serwery gry.

Wciąż nie wiemy, czy Valorantowi uda się zdetronizować <tu-wstaw-swojego-ulubionego-sieciowego-shootera>*, ale Riot bez wątpienia wierzy w swoje możliwości. Równolegle firma walczy aktywnie z cheaterami, chcąc ograniczyć ich wpływ na zabawę do minimum – coś, z czym nie zawsze radzi sobie konkurencja. Czy może się to udać? Cóż, czasu pozostało naprawdę niewiele.

Studio ogłosiło bowiem, że 28 maja zakończy się zamknięta beta gry. Jej serwery będą wyłączone przez kolejny tydzień, co pozwoli zresetować nasze konta, zaktualizować tytuł i przygotować wszystko do startu. Kontrowersyjną decyzją może być odebrania graczom zakupionych przedmiotów (stricte kosmetycznych) – w pełnej wersji będą mogli liczyć jedynie na rabaty.

Sama premiera będzie miała miejsce 2 czerwca. Krótki czas po niej Valorant ma wzbogacić się o nowy tryb (ale nie deathmatch, nad tym firma pracuje równolegle), kolejnego agenta i świeże mapy. Dla rodzimych graczy miłą informacją jest też obietnica uruchomienia serwera gry w Warszawie, co powinno wpłynąć korzystnie na nasze pingi.

*Czyli CS-a rzecz jasna.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 22 maja 2020, 23:06   jeloneq7
Bardzo dobra gierka, polecam. O wiele mniej rakowa niż CS:GO imho, tylko mapki do poprawy. W sumie w CS:GO to i tak lubię tylko cache.
piątek, 22 maja 2020, 19:44   HeklusDwa
Jeśli nie zmienią tak bardzo agresywnych metod walki z cziterami to nie ściągam nawet, nie chce by jakiś program mieszał mi na kompie.
piątek, 22 maja 2020, 12:33   Unthinkabl3
Beta mnie w ogóle nie przekonała. Słabo mi się grało, jakoś nie odczuwałem, aby produkcja od Riot mogła rywalizować z CS. Oczywiście to była beta, więc mam na uwadze znaczną poprawę wersji finalnej, choć pierwsze wrażenie bardzo słabe. Oby było lepiej.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z