Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCDP: Sąd ogłosił upadłość najstarszego polskiego dystrybutora

Witold czwartek, 21 maja 2020, 15:47 News

Smutny koniec zasłużonej dla branży firmy.

W połowie stycznia donosiliśmy o poważnych tarapatach, w jakie wpadło CDP. Dystrybutor dementował co prawda wtedy plotki o rychłej upadłości, ale było to raczej myślenie życzeniowe, a nie realna ocena sytuacji. Miesiąc temu firma złożyła do sądu wniosek o upadłość i w końcu sprawa doczekała się rozwiązania.

Jak informuje Puls Biznesu, Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił dziś upadłość spółki CDP. Teraz sprzedażą jej majątku zajmie się syndyk. Tym samym ostatecznie zakończyła się przygoda jednej z najważniejszych firm w historii rodzimej branży gier wideo – powstały w 1994 CD Projekt przez lata oferował świetne i przetłumaczone (co stało się standardem właśnie dzięki niemu) tytuły w atrakcyjnych cenach. Wprowadził również na rynek liczne tanie serie, które stanowiły zaczątek kolekcji niejednego gracza. W 2014 drogi dystrybutora i właściwego CD Projektu w końcu się jednak rozeszły – od tamtej pory obie spółki nie miały ze sobą nic wspólnego. Od kilku lat CDP nie było już też związane ze sklepem cdp.pl.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 22 maja 2020, 17:58   sebogothic
Kogoś to dziwi w czasach dystrybucji cyfrowej?
piątek, 22 maja 2020, 14:49   Smuggler
EJ ALE TA CALA DYSKUSJA NIE MA ZWIAZKU Z TEMATEM, WIEC PROSZE JA ZAKONCZYC.
JAK NAJSZYBCIEJ.
piątek, 22 maja 2020, 12:49   lastmanstanding
Czarny humor – odmiana komizmu, polegająca na wydobywaniu efektów humorystycznych z zestawienia elementów grozy i absurdu, charakterystyczna dla nurtu nadrealizmu, teatru absurdu, a także różnych odmian groteski. Takie kopiuj wklej dla debili, no bo jak grochem o ścianę, ale może wikipedii uwierzysz a nie kretynowi takiemu jak ja :D
piątek, 22 maja 2020, 12:46   lastmanstanding
@JKMII dokładnie, a taki piterbro da się podpuścić jak małe dziecko i za wszelką cenę musi mieć ostatnie zdanie, żeby się dowartościować i tupnąć jaki to on mądry nie jest :D Serio, to już mój pies tak piłeczek nie przynosi jak Piterbro się wciąga w zabawę, negując czarny humor. No na tym polega czarny humor, że nieraz się żartuje z obrzydliwych rzeczy, ale skąd możesz to wiedzieć. Zabawiaj mnie dalej :)
piątek, 22 maja 2020, 12:34   piterbro
@JKMII Od niego się to odbija jak od ściany, nie ma sensu rozmawiać. Albo się głupio wypowie, albo zaczepia.
piątek, 22 maja 2020, 10:11   lastmanstanding
"W tej grze każdy zakręt jest przygodą, to jak czat z pedofilem, tam każdy dialog jest przygodą" Miłosz Brzeziński. Ty Piterek, to tak jak z Tobą, każdy dialog jest przygodą.
Albo, moje wewnętrzne dziecko zostało zgwałcone, przez Twojego wewnętrznego pedofila" Miłosz Brzeziński. To również do nas pasuje, Ty jesteś tym metaforycznym pedofilem :D
piątek, 22 maja 2020, 10:08   lastmanstanding
Piterbro@ czyżby jakiś zły dotyk w dzieciństwie? ;> "och och jakie to obrzydliwe, jesteś niesmaczny, a to portal dla ludzi inteligentnych jak ja, Piterbro, przykład człowieka nieskalanego myślą" :)
piątek, 22 maja 2020, 10:06   lastmanstanding
to była taka woda na młyn piterbro, bo on lubi się podkładać i tupać nóżkami wyzywając od idiotów, już tak ciągnę to od jego pierwszej agresywnej wypowiedzi, a on grzecznie się wykłada i pokazuje poziom kultury, wciąż wdając się w bezsensowną dyskusje z której ja mam ubaw. Od pierwszego kompromitującego komentarza piterbro tak to ciągne, bo nie mogę po prostu z jego ripost, to jak zabawa z małym dzieckiem, wiem trochę próżne, ale z nudów można powkurzać idiotów czasem w dobie pandemi :)
piątek, 22 maja 2020, 9:28   JKMII
@lastmanstanding Fajnie wiedzieć że zwrócemie uwagi na poprawną nazwę sądu to uprawianie polityki.
piątek, 22 maja 2020, 9:13   piterbro
@lastmanstanding O tym, że ten psycholog zrobił to w formie żartu, nie wiedziałem. Wobec tego też jest idiotą i przykre, że osoba z wykształceniem wypowiada się w taki sposób, wystawiając sobie słabą laurkę. Wymaganie JAKIEJKOLWIEK kultury w dyskusji to nie robienie pośmiewiska. No i nie powiedziałem, że jesteś nikim, powiedziałeś to o sobie sam. Przynajmniej jesteś tego świadom! Więc dalej mów, że sklep z grami jest jak pedofil i czepiaj się ludzi, którzy zwracają uwagę na błędy. Kompromituj się dalej.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy, w tym przypadku, budowania i niszczenia.

Komentarzy:
6

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
14

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z