Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Summer Game Fest już wkrótce – internetowa odpowiedź na brak E3 [WIDEO]

Wokulski sobota, 2 maja 2020, 15:17 News

Udział w trwającym cztery miesiące evencie wezmą m.in. CD Projekt RED, Microsoft i Valve. 

Panująca pandemia koronawirusa i wynikające z niej obostrzenia doprowadziły do odwołania wielu imprez związanych z grami, a przede wszystkim najważniejszego medialnie E3, które w opozycji do targów Gamescom nie otrzyma sieciowego zastępstwa. Liczne konferencje oraz ogłoszenia zostały pozbawione wspólnej przestrzeni i rozsypały się po tegorocznym kalendarzu.

Odpowiedzią na tę sytuację ma być zupełnie nowe wydarzenie noszące nazwę Summer Game Fest. Wcale-nie-sieciowe-E3 potrwa od maja do sierpnia 2020 roku i będzie składało się z wielu atrakcji – darmowych demówek, pokazów gameplayów, czy też eventów w produkcjach multiplayer. Zostaną również zaprezentowane nowe gry i wieści o konsolach nadchodzącej generacji. 

Organizacją zajmie się stojący m.in. za The Game Awards Geoff Keighley, który jest zresztą pomysłodawcą projektu. Wśród wydawców ujrzymy CD Projekt Red, Activision, Bethesdę, Blizzarda, Bungie, EA, Microsoft, Sony, Square Enix czy Riot Games. Długa lista może ulec zmianie i będzie sukcesywnie rozszerzana w ciągu najbliższych tygodni.

Całość obejrzymy poprzez najpopularniejsze serwisy streamingowe. Pełny program, gdy tylko będzie gotowy, pojawi się na oficjalnej stronie Summer Game Fest.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2020,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

E3 odwołane z powodu koronawirusa. Są reakcje pierwszych firm

News
środa, 11 marca 2020

e3-odwolane-z-powodu-koronawirusa-sa-reakcje-pierwszych-firm Najbardziej medialne targi związane z grami nie odbędą się. Pierwsze firmy ustosunkowują się do sytuacji.

Komentarzy:
19

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z