Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCD-Action – co dalej?

Ninho poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 12:28 News

To najtrudniejszy news, jaki piszę w życiu.

Zgadza się – dostaliśmy wypowiedzenia. Nie wiemy, co z przyszłością CD-Action. Póki będziemy mogli, póty dostarczać będziemy Wam wieści o grach i nasze opinie – zarówno tu, jak i w magazynie. Najważniejsze:

CD-Action 06/2020 WŁAŚNIE SIĘ DRUKUJE I BEZ ZMIAN POJAWI SIĘ W KIOSKACH JUŻ 5 MAJA.


Wiele wskazuje, że przed nami zupełnie nowy rozdział. Co przyniesie, tego nie wie nikt.

Z naszej strony chcemy podziękować za wszystkie lata, które z nami spędziliście. Jesteście najlepsi!

PS Potrzebujemy teraz dużo ciepełka od Was. Jesteście dla nas jak rodzina ;)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 9 września 2020, 18:04   ClayPLuj
@Sauri Powróciłbym do CD-Action! Gdybym mógł czytać na telefonie to panie, to by było dopiero przenośne.
sobota, 6 czerwca 2020, 10:16   Sauri
Paln jest taki. Wy idziecie teraz do wydawnictwa, a my ORGANIZUJEMY zbiórkę pieniędzy. Rozkręcacie własną aplikację niech nieczytające tumany będą miały kolorowe obrazki w smartfonie. Cudem jest, że na tym rynku utrzymaliście się przez 24 lata. Więc i obecną sytuację przetrwacie na luzie. CO TO DLA WAS. Rozkręcicie taki biznes, że z tego dołka wybrniecie z palcem nike powiem gdzie. Dla Was nike ma rzeczy niemożliwych. Oczywiście do wszystkiego potrzebne są pieniądze. Dlatego ja jestem za zbiórką.
czwartek, 7 maja 2020, 22:19   Tommygun2
@Smuggler no nie skorzystasz, bo pismo spadło z rowerka
czwartek, 7 maja 2020, 15:30   pio6
Niestety tego właśnie się bałem po ostatnich problemach. Dziękuję Wam wszystkim za tyle lat tworzenia mojego ulubionego czasopisma. Stworzyliście coś niesamowitego i zmieniliście branżę na zawsze. Życzę wszystkim redaktorom samych sukcesów, trzymajcie się! Mam nadzieję, że CDA powróci i to jeszcze silniejsze, bo jesteście najlepsi! Czytałem CDA przez 12 lat. Nigdy nie zapomnę ile radości i wiedzy mi dostarczyliście.
wtorek, 5 maja 2020, 11:28   szmotsu
szkoda, po prostu szkoda :(
poniedziałek, 4 maja 2020, 7:10   KUBA86pl
Kurcze, że też nie udało się zostać pod skrzydłami Future Network...
poniedziałek, 4 maja 2020, 0:53   Ninho
@Acererak PC Gamer jest wydawany przez Future, czyli największego (chyba?) wydawcę w Wielkiej Brytanii, który w portfolio ma też Edge'a i Retro Gamera (do tego brytyjską stronę Kotaku). Jest też odpowiedzialny za organizację Golden Jostick Awards i PC Gaming Show na E3. A do tego wydaje choćby muzyczny magazyn Metal Hammer czy piłkarskie FourFourTwo. A PRZEZ OK. ROK FUTURE W SWOIM PORTFOLIO POSIADAŁO... CD-ACTION (w 2000/2001).
poniedziałek, 4 maja 2020, 0:12   Acererak
@Ninho - a jak to jest z PC Gamerem, wiesz może? Oni właśnie też mają stronę, forum itp, ale są wydawani na oba sposoby tj. papierowo + cyfrowo.
niedziela, 3 maja 2020, 21:55   Smuggler
@Darth7Vader - dzieki za rade, ale pozwol ze z niej nie skorzystam. Ale doceniam, zes mi raczyl jej udzielic, bo z tego co widze jestes mistrzem dobrych rad na kazdy temat. Musisz byc bardzo bogaty, skoro jestes tak madry.
niedziela, 3 maja 2020, 21:51   Smuggler
@Gostek20 -...i lampy naftowe i dylizanse. :) Sorry, to nie powroci, gdyz to nie ma juz racji bytu. Coraz mniej ludzi ma napedy CD/DVD, a do tego coraz mniej firm chce sprzedawac gry na covery pism. A i rozmaite wyprzedaze albo i darmowe gry sprawiaja, ze to sie nie oplaca. Rok 2003 byl 17 lat temu i to sie nie wroci. Czy nam sie to podoba, czy nie.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z