Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PC Gaming Show 2020 odbędzie się mimo odwołania E3

Cursian sobota, 25 kwietnia 2020, 11:12 News

W zeszłym roku załapały się między innymi Bloodlines 2, Baldur’s Gate 3 czy Mutant Year Zero: Seed of Evil, więc teoretycznie jest na co czekać.

W zalewie kolejnych fatalnych dla branży koronanewsów warto odnotować każdy jasny punkt, więc spieszę z wieścią, że mimo anulowania tegorocznej edycji E3, mające początkowo być jej częścią PC Gaming Show 2020 dojdzie do skutku. Impreza przyjmie całkowicie cyfrową postać i odbędzie się 6 czerwca. Organizatorzy obiecują, że znajdzie się miejsce dla wielu nowych tytułów i niepublikowanych wcześniej materiałów, a pośród partnerów imprezy zameldowały się choćby Tripwire Interactive, Epic Games Store czy Perfect World.

Warto odnotować, że podobną strategię przyjęli także organizatorzy Gamescomu. Krótko po oficjalnym odwołaniu tradycyjnej formy targów, zapowiedziano, że odbędą się one w formie cyfrowej 24-29 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 26 kwietnia 2020, 20:54   goliat
Nawet koronawirus nie powstrzyma PC Master Race. Epic pewnie pokaże jakieś tytuły na co najmniej roczną wyłączność do swojego sklepu.
sobota, 25 kwietnia 2020, 22:16   DETHKARZ
obecność epic shit store to zły znak
sobota, 25 kwietnia 2020, 18:00   Nezi23
@JMasalsky Już od dawna wiadomo że Elden RIng nie istnieje i to był tylko trolling od strony From Software :)
sobota, 25 kwietnia 2020, 14:05   JMasalsky
Ja liczę tylko na to żeby From Software udostępniło w końcu jakieś informacje na temat Elden Ring...
sobota, 25 kwietnia 2020, 12:26   JillSandwich
Epic Games Show :)))

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z