Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gears Tactics: Prace nad grą zostały ukończone – kwietniowa premiera niemal pewna

Cursian środa, 8 kwietnia 2020, 15:53 News

Koronawirus nie powstrzyma ojca Kait.

Chłopaki i dziewczyny z „Gearsów” to nie lada twardziele i właśnie udowodnili, że nie boją się nawet koronawirusa. W czasach, gdy jedna gra po drugiej zostaje zepchnięta na późniejszy termin (warto wymienić choćby Wasteland 3, Last of Us Part II czy Minecraft Dungeons) cieszy, że niektórym mimo trudności udaje się jednak wyrobić na czas. Microsoft ogłosił, że prace nad Gears Tactics, czyli XCOM-em z Szarańczą i Lancerami, zostały zakończone, a wyznaczona na 28 kwietnia premiera jest w zasadzie pewna.

 

 

Jeśli przed chwyceniem za broń chcielibyście dowiedzieć się o grze nieco więcej, odsyłam TUTAJ. W TYM miejscu zapoznacie sięnatomiast z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 kwietnia 2020, 20:44   Xellar
YogoWafel,
Dla mnie nie ma róznicy w kwestiach wygody, bo mam bardzo wygodny profesjonalny fotel, a w wiele gier gram na padzie, a nie na klawiaturze i myszce. Ponad trzydzieści cali monitor, około półtora metra siedzę od niego. Zresztą, biurko też sam sobie dostosowałem w ten sposób, że grając nawet na myszcze i klawiaturze, mogę spędzić kilka dobrych godzin i nie czuję dyskomfortu. Wystarczy tylko chcieć i pomyśleć jak i przy komputerze nie musisz siedzieć jak garbus.
środa, 8 kwietnia 2020, 18:49   YogoWafel
Mój komputer ma 7 lat, myśle, że raczej na nim nie pójdzie, a poza tym zdecydowanie bardziej wole grać na pufie przed telewizorem, niż przy biurku.
środa, 8 kwietnia 2020, 18:32   Xellar
YogoWafel,
Będzie również na PC. PC + Playstation - kombo doskonałe dla gracza. No jeszcze może maszynka od Nintendo do zestawu, ale że nigdy nie byłem fanem ich gier - nie że nie są dobre, jakoś do mnie nie trafiają - to pozostaje przy wyżej wymineionym kombo. Switcha dałem córce.
środa, 8 kwietnia 2020, 17:25   YogoWafel
Chyba jedyna gra której naprawdę zazdroszczę posiadaczom xklocka

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z