Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Grounded: Nowa gra Obsidianu latem trafi do wczesnego dostępu [WIDEO]

Witold środa, 8 kwietnia 2020, 8:49 News

Opublikowano także trailer fabularny... chociaż „fabuła” może być naprawdę zbyt poważnym słowem.

Nawet jeżeli Microsoft i legendarne studio Obsidian regularnie podkreślają, że Grounded jest projektem pobocznym, fanom trudno nie kręcić nosem. Po raz pierwszy zaprezentowana światu podczas poprzedniego Inside Xbox produkcja nie wzbudza jakiegoś szczególnego entuzjazmu (pomimo tego, że wygląda całkiem sympatycznie). Mówimy w końcu o kooperacyjnym survivalu z pomniejszonymi dziećmi w roli głównej – rzeczy, której nie oczekiwalibyśmy raczej od twórców Kotora 2.

Wielcy wydawcy wypuszczający swoje gry we wczesnym dostępie również budzą pewne wątpliwości, a taki lost czeka właśnie ten tytuł. Wpierw jednak zobaczcie prezentujący historię zwiastun z wczorajszego/dzisiejszego Inside Xbox:

W bonusie wideo zza kulis: 

Grounded trafi do programu Xbox Game Preview 28 lipca. Zwyczajem Microsoftu produkcja tego samego dnia będzie dostępna dla opłacających Xbox Game Pass (zarówno na PC, jak i XBO).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 kwietnia 2020, 22:44   DETHKARZ
Jest logo STEAM. Jest dobrze.
środa, 8 kwietnia 2020, 12:55   DarZ
Ta poważna, epicka muzyka do tego bajkowego wręcz obrazu. Coś tu nie pykło w tym trailerze.
środa, 8 kwietnia 2020, 10:53   Kugger
Wygląda bardzo sympatycznie, pomysł ograny już wielokrotnie, ale podoba mi się wykonanie. Wkradła się literówka, lost zamiast los.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z