Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITValorant: Rusza zamknięta beta, twórcy mają dla nas z tej okazji wiadomość [WIDEO]

Witold wtorek, 7 kwietnia 2020, 13:51 News
PC

To co, widzimy się na Summoner's R..., eee, lokalnym odpowiedniku Dust 2?

Riot Games nie próżnuje – dopiero co poznaliśmy datę premiery karcianki studia, a dziś rusza zamknięta beta jego taktycznego FPS-a. Ta mieszanka CS-a i Overwatcha zapowiada się dość intrygująco (posłuchajcie zresztą co na jej temat ma do powiedzenia Krigore), ale gracze wolą zachować sceptycyzm – prezentowane gameplaye nie udowodniły nam jeszcze, że Valorant jest obiecywaną rewolucją.

Beta ma szansę zmienić nasze nastawienie, jednak warunkiem jest jej sprawne przeprowadzenie. Z tym w obecnej sytuacji może być zaś pewien problem – w nowym wideo opublikowanym przez Riot możemy usłyszeć, iż pandemia COVID-19 utrudniła m.in. testy w zewnętrznych firmach czy tworzenie centrów danych mających zapewnić nam niskie pingi. Firma zresztą zrewidowała swoje plany, ruszając w tej chwili z betą jedynie w Europie, Kanadzie i USA. Anna Donlon, producentka wykonawcza, prosi też graczy o wyrozumiałość.

Beta Valorant ruszy o 14:00 (czyli za chwilę). Szanse na otrzymanie zaproszenia do udziału w niej możemy zwiększyć, oglądając oficjalne streamy z gry (po połączeniu konta Riot i Twitchowego W TYM MIEJSCU).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 kwietnia 2020, 7:10   Marco3212pl
Ludzie za dużo poładowali pieniędzy w Csa, R6 żeby zmieniać matkę według mnie nie mają szans A Poza tym CS dominuje e-sport od lat , to tak jakby buda na dworcu chciałaby konkurować z McDonaldem
wtorek, 7 kwietnia 2020, 22:22   Shunex
Moim zdaniem trochę porywają sie z motyką na słońce z racji tego, że zdecydowanie CS, Overwatch i R6S
maja bardzo dużą bazę graczy i wątpię by zainteresowała ich kopia CS.
wtorek, 7 kwietnia 2020, 17:26   PanMac
Jestem bardzo nieprzekonany do tej gry. Po prostu CS z bohaterami.
Wszyscy którzy chcieli taktycznego FPSa z bohaterami dawno przenieśli się do R6S.
wtorek, 7 kwietnia 2020, 15:58   zaku30
@ja0lek
I nie zgadniesz - będziesz wtedy musiał specjalnie zakładać konto na stronie Riot :)
wtorek, 7 kwietnia 2020, 13:58   ja0lek
Nie będę specjalnie zakładał konta na stronie Riot i oglądał streamów, żeby pograć w betę. Skoro gra i tak ma być darmowa, to mogę poczekać ten rok, czy pół ;p

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z