Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITValorant: Data startu testów beta już znana; Riot publikuje wideo zza kulis [WIDEO]

Witold poniedziałek, 30 marca 2020, 19:51 News
PC

Do gry wkroczymy już na dniach.

Taktyczny FPS Riotu wzbudza umiarkowane emocje, a gracze nie do końca wiedzą, do kogo produkcja ta jest właściwie skierowana. Skojarzenia z CS-em czy Overwatchem nasuwają się same (mechanika strzelania i kupowanie uzbrojenia, umiejętności niektórych bohaterów), ale wciąż tak naprawdę nie umiemy powiedzieć, z czym to się je. Dlatego tak niecierpliwie wypatrywaliśmy testów beta – podczas nich moglibyśmy w końcu się przekonać, czym Valorant jest, bo krótkie gameplaye zdradzały nie za dużo.

W końcu studio ogłosiło wyczekiwaną informację. Zamknięta beta ruszy więc 7 kwietnia. Pula miejsc jest niestety ograniczona, dlatego to, czy zostaniemy zaproszeni, zależy wyłącznie od szczęścia... ale szczęściu można pomóc. Po zarejestrowaniu swojego konta Riot (jeżeli graliście w LoL-a lub LoR-a, to takowe posiadacie) możemy połączyć je z Twitchem. Od momentu startu testów oglądanie konkretnych streamów z Valoranta zwiększy nasze szanse na udział w becie – ot, cała filozofia.

Firma postanowiła również przybliżyć fanom zespół, który tworzy grę.

Do bety Valorant zapisać się możecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 31 marca 2020, 12:34   ja0lek
Bez sensu, że muszę założyć konto w dwóch miejscach i do tego oglądać streamy, żeby MOŻE dostać się do testów. Zdecydowanie bardziej wolę podejście ubisoftu. Ostatnio były testy Roller Champions i bawiłem się przednio. BTW dziwne, że nic tu nie piszecie o tej grze :P
wtorek, 31 marca 2020, 11:16   Ogoorek1
ależ to wygląda szkaradnie
wtorek, 31 marca 2020, 9:25   kusi
Battlefield Heroes to Ty szanuj
poniedziałek, 30 marca 2020, 23:22   taz159357
Niby zabójca OW, a grafika gorsza niż w Battlefield Heroes...
poniedziałek, 30 marca 2020, 22:35   michnaj
Z każdym następnym screenem i video coraz mniej podoba mi się koncepcja i coraz bardziej rosną obawy odnośnie wyniku końcowego

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z