Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fallout 76: Z powodu koronawirusa bohaterowie niezależni pojawią się w grze trochę później

Cursian czwartek, 26 marca 2020, 16:16 News

Nie będzie to jednak obsuwa znacząca.

Jedną z największych niespodzianek dotyczących sieciowej odsłony Fallouta była decyzja o całkowitym wyeliminowaniu z niej bohaterów niezależnych. Brak możliwości toczenia rozmów z wirtualnymi bytami spotkał się z niezrozumieniem ze strony graczy – wszak rozmowy (w bardziej lub mniej rozbudowanej formie) od zawsze były jednym z najważniejszych elementów cyklu.

Bethesda poszła wreszcie po rozum do głowy i zapowiedziała, że ludzie powrócą na pustkowia wraz z dodatkiem Wastelanders. Według pierwotnych założeń miał on wylądować na serwerach 7 kwietnia, ale okazało się z racji na utrudnienia wynikające z epidemii koronawirusa nie uda się dotrzymać obiecanego terminu. Komplikacje wiążące się z przejściem na pracę zdalną wymusiły przesunięcie premiery o tydzień, co oznacza, że zagramy 14 kwietnia.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 26 marca 2020, 20:38   Adecki90
Woleli zostać w krypcie hehehehehehe...suche wiem.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z