Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2: Prace nad grą trwają, możliwe, że zagramy jeszcze w tym roku

Cursian wtorek, 24 marca 2020, 20:28 News

CI Games poinformowało też o Lords of The Fallen 2.

Zważywszy na to, że najnowsza odsłona snajperskiej serii CI Games zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku, mało kto zakładał chyba, że ewentualna kontynuacja może nadejść tak szybko. Contracts w przeciwieństwie do Sniper Ghost Warrior 3 zebrało wprawdzie dość dobre recenzje i zanotowało przyzwoity wynik finansowy (przez pierwszych kilkanaście dni od premiery nowe domy znalazło 250 tysięcy egzemplarzy, a ogólną sprzedaż uznano za zadowalającą), ale tempo, jakie narzucił sobie rodzimy producent nieco zadziwia.

Marek Tymiński, czyli prezes CI Games, poinformował, że „prace nad Sniper Ghost Warrior Contracts 2 idą pełną parą” i choć zastrzegał, że jeszcze za wcześnie na podanie konkretnej daty premiery, nie wyklucza, że „nastąpi ona jeszcze w tym roku”. Gra miałaby trafić na pecety i konsole, a jej budżet miałby być skromniejszy niż w przypadku „jedynki”. Ciekawie zabrzmiała też wzmianka o tym, że „przy regularnym wydawaniu gier w serii” firma mogłaby częściowo obciąć wydatki na marketing. Czyżby więc w planach była nie tylko „dwójka”, ale też kolejne odsłony?

Póki co nie znamy odpowiedzi na to ostatnie pytanie, ale za to wyklarowała się nieco sytuacja z Lords of the Fallen 2. Po tym jak CI Games ostatecznie zerwało umowę z amerykańskim studiem Defiant (jakość prac miała podobno pozostawiać wiele do życzenia), Polacy zadeklarowali, że zabiorą się za dokończenie gry we własnym zakresie. Według Marka Tymińskiego jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem i „prace nad Lords of the Fallen 2 ruszają do przodu”. Dopięta została nowa koncepcja gry, mająca czerpać z tego, co zostało wykonane do tej pory. Na rychłą premierę nie ma jednak co liczyć, bo firma jest dopiero na etapie „rekrutacji w trzech lokacjach” w tym w Warszawie. Większość gry powstanie za sprawą wewnętrznych ekip, a podwykonawcy będą odpowiadali wyłącznie za pomniejsze elementy. Produkcja miałaby trafić na pecety i konsole nowej generacji. Kiedy? Tymiński nie zdecydował się określić choćby przybliżonej daty, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 marca 2020, 14:30   Dantes
@HeklusDwa pełna zgoda niech CI Games niech wyda porządną grę lub obszerne dlc, patrząc na Sniper Ghost Warrior Contracts 1 mam się wrażenie jakby gracze nie otrzymali kompletnego produktu aż prosi się o większą zawartość i więcej map a oni mają fantazję my pracujemy nad 2 normalnie ręce opadają jak się takie wypowiedzi się słyszy i zapomina się kompletnie o CI Games.
wtorek, 24 marca 2020, 23:53   Drogba
Idziemy na ilosc a nie jakosc tak ja za starych (nie)dobrych czasow terrorist takedown i innych kaszanek z kosza.
wtorek, 24 marca 2020, 22:18   HeklusDwa
Nie lepiej wydać obszerne DLC albo stworzyć porządną grę, a nie coś co pewnie niczym się nie będzie różnić od tego jest teraz :p

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z