Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMount and Blade 2: Bannerlord – Wreszcie wiadomo, kiedy gra trafi w nasze ręce

Cursian czwartek, 20 lutego 2020, 16:09 News
PC

Wciąż nie w finalnej wersji, ale jednak.

Osiem lat. Mniej więcej tyle minęło już od oficjalnej zapowiedzi Bannerlorda. Nie dziwota więc, że nawet najwierniejsi fani marki zaczynali już mieć tego wszystkiego dosyć. Żar zainteresowania nigdy jednak nie wygasł, na co wskazuje spory ruch pod kolejnymi newsami o grze. Za przykład niechaj posłużą filmiki prezentujące walkę z bandytami czy oblężenie twierdzy.

TaleWorlds uznało, że najwyższy czas zlitować się wreszcie nad domorosłym rycerstwem i ogłosiło, że na koń wskoczymy 31 marca. Nie będzie to jednak jeszcze ostateczna premiera, a jedynie debiut wersji wczesnodostępowej. Wiadomo, że trzeba będzie za nią zapłacić około 200 złotych, ale na konkretne informacje o zawartości musimy jeszcze poczekać. Cóż, lepsze to niż nic.  

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 20 lutego 2020, 23:22   M1SZ3L
Talesworld sami mówili że wydają w pełnej cenie dla tych co chcą ich wesprzeć, i radzą reszcie by zaczekali na pełny produkt. Osobiście biorę przy pierwszej okazji :P
czwartek, 20 lutego 2020, 21:16   Scorpix
Ogólnie EA nie ejst głupim pomysłem, co widać po grach takich jak Hades czy Slay the Spire, ale te gry kosztowały podczas EA około 50-80 złotych w zależności od progressu produkcji, a nie 50 euro już na start.
czwartek, 20 lutego 2020, 18:59   TheFrediPL
Ja kupię na 100%, poprzedniczki to jedne z moich ulubionych gier, a czy kupię teraz czy po premierze ni ma dla mnie znaczenia bo i tak w tym roku póki(tylko cyberpunk i ghost of tsukishima ale to kupa czasu) co nic mnie nie interesuje.
czwartek, 20 lutego 2020, 18:30   w1ntermu7e
@down ludzie kupują gry w EA bo 1) chcą wspierać twórców, będą zgłaszać błędy, wspierać devów itp 2) są idiot mi którzy myślą że dostaną super dopracowana grę
Jak ktoś chce po testować i jest pewien że i tak kupi to niech bierze :)
czwartek, 20 lutego 2020, 16:58   EvilBLADE
200 pln za zbugowany early acces? Troche słabo.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z