Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wasteland 3: Co robi koza w klubie ze striptizem? [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lutego 2020, 16:14 News

Walentynkowy zwiastun gry udowadnia, że pustkowia Colorado to dziwne miejsce.

Po przesunięciu premiery wokół Wasteland 3 zrobiło się niepokojąco cicho (jeśli nie liczyć wypowiedzi Briana Fargo, który chwalił sobie przejęcie InXile przez Microsoft), ale wygląda na to, że nie była to w żadnym razie cisza złowróżbna i majowemu debiutowi absolutnie nic nie zagraża. Skoro już odetchnęliśmy z ulgą (ja zrobiłem to z całą pewnością), możemy zerknąć na najnowszy zwiastun, a ten jest dość… osobliwy.

No cóż, jedno jest pewne: Strażnicy potrafią się zabawić. Tylko co do diabła robi tam ta koza? Chociaż nie, w sumie to chyba jednak nie chcę wiedzieć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 lutego 2020, 21:36   Darku22
Wasteland zawsze miał trafiony humor :D
piątek, 14 lutego 2020, 21:07   Muidus
ale jesteś dziś szczęśliwy wszystko jest takie super

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z