Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wasteland 3: Co robi koza w klubie ze striptizem? [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lutego 2020, 16:14 News

Walentynkowy zwiastun gry udowadnia, że pustkowia Colorado to dziwne miejsce.

Po przesunięciu premiery wokół Wasteland 3 zrobiło się niepokojąco cicho (jeśli nie liczyć wypowiedzi Briana Fargo, który chwalił sobie przejęcie InXile przez Microsoft), ale wygląda na to, że nie była to w żadnym razie cisza złowróżbna i majowemu debiutowi absolutnie nic nie zagraża. Skoro już odetchnęliśmy z ulgą (ja zrobiłem to z całą pewnością), możemy zerknąć na najnowszy zwiastun, a ten jest dość… osobliwy.

No cóż, jedno jest pewne: Strażnicy potrafią się zabawić. Tylko co do diabła robi tam ta koza? Chociaż nie, w sumie to chyba jednak nie chcę wiedzieć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 lutego 2020, 21:36   Darku22
Wasteland zawsze miał trafiony humor :D
piątek, 14 lutego 2020, 21:07   Muidus
ale jesteś dziś szczęśliwy wszystko jest takie super

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
22

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z