Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Doom Eternal: Zatrzęsienie nowych gameplayów [WIDEO]

Witold środa, 22 stycznia 2020, 8:25 News

Demony nie mają lekkiego życia nawet w piekle. I dobrze im tak.

Doom Slayer budzi grozę. Nie da się w końcu inaczej wytłumaczyć masowej ucieczki głośnych premier z okresu wiosennego inaczej niż strachem przed przed nowym Doomem. W natłoku ostatnich doniesień o kolejnych obsuwach (m.in. Dying Lighta czy Cyberpunka) niektórzy zapomnieli (w tym, przyznaję, ja) o tym, że przecież na marzec wciąż zaplanowany jest debiut FPS-a od id Software – a to nie byle co. Zresztą można by rzec, że to właśnie ta produkcja wyprzedziła swoje czasy i rozpoczęła obecny trend opóźniania głośnych premier.

Studio postanowiło nam przypomnieć o swojej grze specjalnym pokazem, z którego teraz do internetu trafiły dziesiątki gameplayów przedstawiających niewidziane do tej pory fragmenty produkcji. Bez zbędnego przedłużania – oto i one:

Doom Eternal trafi na PC, PS4 i XBO 20 marca. Nintendo Switch doczeka się swojej wersji w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 stycznia 2020, 0:13   CzlowiekKukurydza
@Muidus Poziom trudności to nie wyznacznik jakości.
środa, 22 stycznia 2020, 18:25   Muidus
@Nezi23, @CzlowiekKukurydza Fps-y na singla mają się tak sobie, nie chce uderzać w jeden z waszych ulubionych gatunków dlatego liczę, że ten zapowiadany doom będzie lepszy od tego co dali w 2016. Grałem na jednym z trudniejszych poziomów.
środa, 22 stycznia 2020, 16:57   CzlowiekKukurydza
@Muidus Pfff. Jak jeden z najlepszych singlowych FPSów ostatnich lat może być 'taki sobie'? A co było lepsze? Single jakiegoś Calla?
@Nezi23 Polecam sprawdzić na YT kanał GManLives. Wczoraj wrzucił gameplay nagrany podczas wizyty w siedzibie Bethesdy. Ja na przykład dowiedziałem się, że będzie sporo elementów platformowych (mi) kojarzących się z Prince of Persia, a nie z Doomem z 2016.
środa, 22 stycznia 2020, 13:58   Nezi23
@Muidus Najwidoczniej szukałeś czegoś dla siebie w złym miejscu, dla mnie i wielu innych Doom z 2016 to jedna z najlepszych gier tej generacji, a Eternal zapowiada się jeszcze lepiej. Wystarczy poczytać opinie ludzi którzy mieli okazję pograć w najnowszy build, nie słyszałem ani jednej negatywnej opinii, wszyscy są zachwyceni. Jeszcze tylko 2 miechy wytrzymać ;)
środa, 22 stycznia 2020, 13:22   Muidus
doom z 2016 był taki sobie
środa, 22 stycznia 2020, 11:23   fanboyfpsow
Oj ja też czekam:D @radoslav jeśli to prawda co piszesz to świetnie by było bo doom z 2016 na moim już cherlawym sprzęcie chodził nie najgorzej.
środa, 22 stycznia 2020, 9:08   Radoslav
Jeszcze chwila i zanurzymy się w krwi demonów. Chodzą słuchy, że przełożenie daty premiery było związane z wymaksowaniem optymalizacji silnika, żeby można było spokojnie grać na podobnej konfiguracji sprzętowej jak w 2016 roku. Jeśli jest w tym chociaż ziarno prawdy, to odpalę DooM'a na przyzwoitych ustawieniach grafiki. :)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z