Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Cyberpunk 2077: „Premiera Cyberpunk Multiplayer w 2021 mało prawdopodobna”

Witold piątek, 17 stycznia 2020, 8:43 News

Okazuje się również, że studio traktuje Cyberpunk Multiplayer jako oddzielną grę.

CD Projekt Red w głowach wielu fanów jest jednym z ostatnich bastionów gier stricte dla pojedynczego gracza (chociaż nie zapominajmy o Gwincie), co – nie bez powodu – tylko zwiększa popularność studia. Dlatego nie ma co się dziwić zaskoczeniu większości z nas, gdy developerzy ogłosili obecność w produkcji trybu multiplayer. Doczekać się go mieliśmy jakiś czas po premierze pod postacią darmowej łatki, ale że ta została akurat przesunięta, wszyscy spodziewaliśmy się, iż na rozgrywkę wieloosobową przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej.

I co tu dużo mówić – mieliśmy rację. Podczas konferencji dla inwestorów zwołanej pośpiesznie po ogłoszeniu decyzji o opóźnieniu Cyberpunka padło również pytanie o multiplayer. Członek zarządu, Michał Nowakowski, poinformował, że nie powinniśmy się go spodziewać zbyt szybko:

Jeśli chodzi o tryb dla wielu graczy, jedną rzeczą, którą musimy wyjaśnić, jest to, że produkcja AAA, nad którą pracujemy równolegle do CP2077, jest Cyberpunk Multiplayer. To pierwsza rzecz, o której trzeba powiedzieć i myślę, że Adam [Kiciński, prezes zarządu CDPR – red.] miał na myśli to, iż wszystkie premiery się przesuną. Biorąc pod uwagę spodziewane wydanie Cyberpunk 2077 we wrześniu i serię wydarzeń, których spodziewamy się po tej dacie, rok 2021 wydaje się mało prawdopodobny jako data premiery gry Cyberpunk Multiplayer.

Przedstawiciele studia twierdzą również, że ich zdaniem opóźnienie Cyberpunka jest zupełnie inną kwestią niż przesunięcia daty premiery Wiedźmina 3 sprzed kilku lat. W tej chwili twórcy mierzą się z bugami, glitchami, błędami etc., ale cała gra jest podobno w pełni grywalna.

Kiciński upewnił nas również, że w tej chwili CD Projekt pracuje tylko nad dwoma grami AAA: Cyberpunkiem 2077 i Cyberpunkiem Multiplayer (co jest tylko roboczą nazwą).

Cyberpunk 2077 wyjdzie na pecetach, Xboksach One i PS4 (a także Google Stadii) 17 września.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 19 stycznia 2020, 21:27   blade81
Ciekawe to jest. Planowali niby premierę na kwiecień, a teraz po przesunięciu o 6 miesięcy mówią o crunchu. To jak musiało to wyglądać przy pierwotnych założeniach? Niewykonalne chyba. Swoją drogą, niby gra gotowa, grywalna, a jednak wciąż tyle do zrobienia? Naprawdę...zawsze mnie to zastanawia, jak oni pracują nad tymi grami. Oczywiście ja do CDP nie mam nic. Wyjdzie to wyjdzie, poczekam. Dla mnie to lepiej, większa pewność, że kompa przygotuję.
sobota, 18 stycznia 2020, 3:13   Winograd
No cóż. Kupię dopiero, jak wyjdzie multiplayer.
piątek, 17 stycznia 2020, 15:47   zulwiowy
a ja czekam i na multi, może ktoś w końcu zrobi coś ciekawego
piątek, 17 stycznia 2020, 10:49   deanambrose
Witold jak zwykle mistrzowskie dopasowanie obrazka do newsa ;D V reprezentuje uciśnionych graczy, który zostaje duszony przez widzialną rękę rynku ;D
piątek, 17 stycznia 2020, 10:46   paintball_X
Cyberpunk Online- nie widzę innej opcji dla tytułu multiplayer

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Cyberpunk 2077: Microsoft zakończy specjalną politykę zwrotów gry

News
czwartek, 24 czerwca 2021

cyberpunk-2077-microsoft-zakonczy-specjalna-polityke-zwrotow-gry Zdaniem firmy gra jest już w wystarczająco zadowalającym stanie.

Komentarzy:
31

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
6

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z