Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Disintegration: Ruszyły zapisy do beta testów multiplayerowego FPS-a science fiction

Witold czwartek, 16 stycznia 2020, 9:22 News

Ludzie w ciałach robotów walczą z ludźmi w ciałach ludzi, którzy nie chcą przenieść swoich mózgów do wnętrza maszyn. Posthumanizm pełną gebą.

Długo można by dyskutować, czy „Disintegration” jest najlepszym albumem The Cure, ale pewnie znalazłoby się na to lepsze miejsce – skupmy się więc na nachodzącej produkcji V1 Interactive, studia założonego m.in. przez dawnego twórcę Halo, Marcusa Lehto. Wraz z Mikem Gutmannem postanowili stworzyć FPS-a science fiction, którego pokazali światu podczas ostatniego Gamescomu. Założenia fabularne są proste: na świecie dzieje się tak źle, że ludzie szans na przetrwanie upatrywali w przeniesieniu swoich mózgów do robocich ciał.

O grze w gruncie rzeczy wiemy niewiele więcej (nieco gameplayu zobaczyliśmy podczas wspomnianej imprezy w Kolonii), ale już niedługo się to zmieni. Pod koniec stycznia (dokładniej 28 i 29) odbędzie się zamknięta bata produkcji. Twórcy chcą podczas niej przetestować dwa tryby wieloosobowe: Retrieval i Control. Ten drugi brzmi jak tradycyjna Dominacja, w tym pierwszym zaś jedna drużyna transportuje ładunek, gdy przeciwnicy starają się jej w tym przeszkodzić. Klasyka, ale być może warto dać Disintegration szansę.

Do bety na PC, PS4 i XBO możecie zapisywać się TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 stycznia 2020, 9:44   Revanchist
Brzmi jak fabuła Total Annihilation

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Otwarta beta drugiej pełnoprawnej gry Riotu hula już od piątku i daje z siebie naprawdę wiele. 

Komentarzy:
6

Dzisiaj same perły – gry, o których musieliście słyszeć, nawet jeżeli nie mieliście okazji się z nimi bliżej zapoznać.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: W nauce języka angielskiego jest taki dziwny moment, kiedy już rozumieją cię Hinudsi, ale jeszcze nie Anglicy.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z