Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Disintegration: Ruszyły zapisy do beta testów multiplayerowego FPS-a science fiction

Witold czwartek, 16 stycznia 2020, 9:22 News

Ludzie w ciałach robotów walczą z ludźmi w ciałach ludzi, którzy nie chcą przenieść swoich mózgów do wnętrza maszyn. Posthumanizm pełną gebą.

Długo można by dyskutować, czy „Disintegration” jest najlepszym albumem The Cure, ale pewnie znalazłoby się na to lepsze miejsce – skupmy się więc na nachodzącej produkcji V1 Interactive, studia założonego m.in. przez dawnego twórcę Halo, Marcusa Lehto. Wraz z Mikem Gutmannem postanowili stworzyć FPS-a science fiction, którego pokazali światu podczas ostatniego Gamescomu. Założenia fabularne są proste: na świecie dzieje się tak źle, że ludzie szans na przetrwanie upatrywali w przeniesieniu swoich mózgów do robocich ciał.

O grze w gruncie rzeczy wiemy niewiele więcej (nieco gameplayu zobaczyliśmy podczas wspomnianej imprezy w Kolonii), ale już niedługo się to zmieni. Pod koniec stycznia (dokładniej 28 i 29) odbędzie się zamknięta bata produkcji. Twórcy chcą podczas niej przetestować dwa tryby wieloosobowe: Retrieval i Control. Ten drugi brzmi jak tradycyjna Dominacja, w tym pierwszym zaś jedna drużyna transportuje ładunek, gdy przeciwnicy starają się jej w tym przeszkodzić. Klasyka, ale być może warto dać Disintegration szansę.

Do bety na PC, PS4 i XBO możecie zapisywać się TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 stycznia 2020, 9:44   Revanchist
Brzmi jak fabuła Total Annihilation

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z