Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin: Film pokazujący grę na wczesnym etapie produkcji [WIDEO]

Witold środa, 15 stycznia 2020, 10:42 News
PC

Stareńkiego Wiedźmina nigdy dość, prawda? Szczególnie, że powoli zaczynał przypominać znaną nam dobrze ostateczną wersję produkcji.

Wiedźmin zdominował końcówkę zeszłego i początek tego roku – nie ma co się jednak temu dziwić, skoro tuż przed świętami doczekaliśmy się dobrze przyjętego przez widzów (a nieco gorzej przez krytyków i książkowych purystów) serialu Netfliksa. Wszyscy więc w tym czasie odświeżali sobie książki i wracali do gier CD Projektu, a na wspominki zebrało się także niektórym twórcom.

Przed tygodniem Ryszard Chojnowski (aka Rysław) podzielił się z graczami garścią zdjęć z wersji pierwszego Wiedźmina AD 2003. Chwilę później znalazł również krótki film przedstawiający produkcję po przejściu na silnik Aurora. Tym razem postanowił pokazać tzw. vertical slice (czyli przekrój przez dany build pokazujący najważniejsze elementy gry) wersji alfa z 2004, niedługo po zmianie engine'u. Właściwe wideo zaczyna się w 2:30; wcześniej zaś możemy usłyszeć nieco historii (zawsze warto) oraz zobaczyć wspomniane już krótkie demo technologiczne.

Geralta wciąż nie odnotowano, ale do premiery przecież jeszcze 3 lata.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Wiedźmin: Poznaliśmy tytuł animacji od Netfliksa [AKTUALIZACJA] Anime oficjalnie potwierdzone

News
środa, 22 stycznia 2020

wiedzmin-poznalismy-tytul-animacji-od-netfliksa-aktualizacja-anime-oficjalnie-potwierdzone No, chyba że powstaje pełnometrażowy film w tym uniwersum, ale na to się raczej nie zanosi. [AKTUALIZACJA] Ale że anime, naprawdę?

Komentarzy:
26

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

…czyli growe podsumowanie zeszłego tygodnia. Wstydliwe, ale tylko częściowo.

Komentarzy:
8

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z