Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Marvel’s Avengers: Bohaterowie dotrą na scenę spóźnieni

Cursian wtorek, 14 stycznia 2020, 16:40 News

Miejmy nadzieję, że świat do tego czasu jakoś przetrwa.

Square Enix ma dziś kiepski dzień. Nie dość, że fani poczekają trochę dłużej na odświeżone Final Fantasy VII, to obsuwę – i to znacznie solidniejszą – zaliczy też nowa gra ze świata Avengersów. Pierwotnie Thor, Hulk, Iron Man i reszta paczki mieli zameldować się we naszych domach 15 maja, ale ostatecznie stanie się to dopiero 4 września.

Tak, dobrze zgadliście – oficjalnie chodzi o chęć wprowadzania ostatnich szlifów i dopieszczenie szczegółów. Rozbudowana kampania fabularna oraz tryb kooperacji wymagały nieco więcej wysiłku, niż oczekiwano, więc uznano, że lepiej poczekać cztery miesiące dłużej niż oddać w ręce graczy niedopracowany produkt. Twórcy przepraszają za opóźnienie, ale są pewni, że „będzie tego warte”. Zanim będziemy mogli przekonać się osobiście, warto rzucić okiem na udostępniony jakiś czas temu filmik przybliżający rozwój postaci i ekwipunku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 stycznia 2020, 21:01   alistair80
Gorzej jeśli wychodzą później i są tak samo niedorobione, albo gorzej.
wtorek, 14 stycznia 2020, 18:37   steelin
No i dobrze. Lepiej jak gry wychodzą później, niż niedorobione.
wtorek, 14 stycznia 2020, 18:26   Dantes
Faktycznie spóźniony Marvel’s Avengers o jedną generacje konsol niech tylko Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order wyjdzie na inne platformy to pokaże jak powinna wyglądać porządna gra bazująca na komiksach.
wtorek, 14 stycznia 2020, 18:00   deanambrose
Wait, tryb kooperacyjny? Wiadomo czy będzie on lokalny? Jeśli tak to chętnie z bratem na jednej kanapie bym to przeszedł, bo inaczej to tak średnio bym powiedział w pojedynkę. Coś jak z Diablo 3 :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z