Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Odświeżone Final Fantasy VII zalicza obsuwę

Cursian wtorek, 14 stycznia 2020, 15:58 News
pc

Autorzy dość odważnie wybrali nową datę.

Niedawne doniesienia o rychłym udostępnieniu dema zdawały się sugerować, że wyznaczonej na 3 marca premierze nowej wersji Final Fantasy VII nic już nie grozi, a jednak stało się inaczej. Square Enix poinformowało, że gra trafi na PS4 dopiero 10 kwietnia (właściciele innych platform poczekają rok dłużej). Jak nietrudno się domyślić, oficjalnym powodem takiej decyzji jest chęć dopracowania ostatnich szczegółów i dostarczenia fanom ”jakości, na jaką zasługują”.

Przesunięcie premiery na 10 kwietnia wydaje się dość ciekawym posunięciem, bo o ile nic się nie zmieni, sześć dni później do sprzedaży trafi Cyberpunk 2077. Grupy docelowe obu tytułów nie pokrywają się zapewne w stu procentach, ale jednak wypuszczanie przygód Clouda w tak nieodległym terminie od wyczekiwanej gry Redów świadczy o sporej odwadze. Z drugiej strony być może lepiej poczekać trochę dłużej niż później narzekać na niedoróbki.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 stycznia 2020, 18:19   Dantes
Jakoś obsuwa odświeżonego Final Fantasy VII mnie nie dziwi ale jeden miesiąc to nie tak dużo gorzej jakby powiedzieli jeden rok w każdym razie gra wyjdzie w epizodach będzie się działo podczas produkcji :)
wtorek, 14 stycznia 2020, 17:19   bod33k
Premiera FF7 na PC czyli chyba głównej grupie docelowej Cyberpunka rok później więc raczej los sprzedaży obu gier nie jest zagrożony:)
wtorek, 14 stycznia 2020, 16:20   nietrol
ale demo, demo, kiedy będzie demo, kiedy

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z