Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hearthstone: Pora na zwieńczenie starcia Ligi Odkrywców z Ligą Z.Ł.A. [WIDEO]

Witold piątek, 10 stycznia 2020, 8:51 News

Nawet jeżeli nie lubicie kampanii dla pojedynczego gracza, 35 nowych kart (w tym kolejny bohater-mag) powinno was zainteresować.

Dla niektórych będzie to zapewne szokujące, ale tak, karcianka Blizzarda ma fabułę – niezależną od WoW-a i już od dłuższego czasu konsekwentnie prowadzoną. Mało kto śledzi ją z wypiekami na twarzy, a spora część graczy pewnie nawet nie umiała by streścić wydarzeń z ostatnich dwóch dodatków, ale fakt jest faktem.

Od jakiegoś czasu przyglądamy się więc staraniom Ligi Z.Ł.A., którym w złowieszczych knowaniach uparcie przeszkadza Liga Odkrywców. W końcu jednak Rafaam i spółka dopną swego – Przebudzenie Galakronda, przodka wszystkich smoków, jest bliskie.

Niestety, jak słyszeliście, tym razem w zwiastunie zabrakło piosenki, którą moglibyśmy nieświadomie nucić pod nosem. Przebudzenie Galakronda to nowa przygoda dla pojedynczego gracza... a właściwie dwie, ponieważ sami wybierzemy stronę, po której staniemy, doprowadzając do dwóch różnych zakończeń. Każda z kampanii zawiera 4 rozdziały, składających się z trzech starć z bossami (jak za starych, dobrych lat). W 24 walkach zagramy gotowymi taliami, więc nie musicie się raczej martwić, że sobie nie poradzicie.

Tradycyjnie kolejne rozdziały będą udostępniane tydzień po tygodniu, a pierwszy Ligi Z.Ł.A. będzie darmowy (pozostałe kupimy za 700 sztuk złota lub 7 euro każdy – dostaniemy w tej cenie po rozdziale z obu kampanii). Blizzard wraca również do systemu znanego z pierwszych dodatków – za pokonywanie kolejnych bossów otrzymamy specjalne karty, niedostępne w inny sposób. Łącznie dojdzie ich 35 (16 od Z.Ł.A., 19 od Odkrywców), więc jeżeli interesuje wam utrzymanie się w legendzie, być może będziecie zmuszeni do zakupu przygody.

Przebudzenie Galakronda rozpocznie się 21 stycznia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 stycznia 2020, 14:39   tupolew519
oni tak muszą ciągle bekę ze wszystkiego cisnąć serio?
piątek, 10 stycznia 2020, 17:05   Bartozo
Broń z portretu to magicznych gatling gun zrobiony ze związanych ze sobą różdżek i magicznych kryształów. Nie wiem jakim cudem jest to charakterystyczne dla huntera. XD
piątek, 10 stycznia 2020, 10:56   taz159357
Ten Reno pasuje do maga jak pięść do nosa, szczególnie że na tym portrecie dzierży broń charakterystyczną tylko i wyłącznie dla huntera.
piątek, 10 stycznia 2020, 10:11   NotSaltyMan
Obserwator chaosu wygląda bardzo ciekawie, a co do Reno to uważam, że mag nie powinien mieć aż tyle obszarówek.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z