Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Ball Z: Kakarot – Rzut oka na system rozwoju postaci [WIDEO]

Witold czwartek, 9 stycznia 2020, 12:50 News

Zresztą zaskakująco rozbudowany.

Zapowiedź erpega w świecie Dragon Balla nieco zaskoczyła fanów serii. W końcu czego jak czego, ale akurat przedstawiciela tego gatunku spodziewał się chyba mało kto, a sam pomysł wydawał się dość nieszablonowy. Dość szybko okazało się, że Kakarot będzie przede wszystkim nastawiony na akcję, a aspekty RPG raczej uzupełnią produkcję, niż ją zdefiniują.

Tak czy owak rozwój postaci, otwarty świat oraz poboczne questy i aktywności są miłym dodatkiem do rozbudowanego systemu walki. Twórcy w nowym wideo postanowili skupić się właśnie na tej pierwszej rzeczy. Możemy na nim zobaczyć różne sposoby, na jakie wzmocnimy naszego bohatera – w tym oczywiście jedzenie posiłków (mówimy przecież o Goku).

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że ukończenie gry zając ma nawet 40 godzin (bez uwzględniania wszystkich aktywności pobocznych etc.).

Dragon Ball Z: Kakarot trafi na pecety (sprawdźcie wymagania!), PS4 i Xboksa One 17 stycznia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 10 stycznia 2020, 10:35   pyslawomir
Chodzi mi oczywiście o wersję pc.
piątek, 10 stycznia 2020, 10:29   pyslawomir
Będzie wersja na płytach czy tylko cyfrowo?
czwartek, 9 stycznia 2020, 22:39   PsiQss
Link do wymagań nie działa ;)
czwartek, 9 stycznia 2020, 21:34   TytanowyK
40h głównego wątku? Mam nadzieję, że z zadaniami pobocznymi dobije do 70-100 godzin. Mimo, że znam ten świat bardzo dobrze, to liczę na ciekawą przygodę.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z