Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Microsoft Flight Simulator: Zima najlepiej wygląda z góry [WIDEO]

Witold czwartek, 2 stycznia 2020, 9:15 News

Zgaduj zgadula – to gra czy rzeczywistość?

Zakładam, że wśród nas osób mogących w pełni docenić złożoność najważniejszej symulacji lotniczej od lat jest naprawdę niewiele – z góry też zaznaczam, iż sam do tego grona niestety nie należę. Gatunek ten, w latach 90. święcący triumfy i przebijający się miejscami nawet do głównego nurtu, jest dzisiaj niszą niszy i pewnie mało kto potrafiłby wymienić jakiegokolwiek jego przedstawiciela wydanego w ostatnim czasie. Na szczęście zapowiada się na zmianę tego stanu rzeczy.

Zapowiedź Microsoft Flight Simulator podczas konferencji giganta z Redmond na ostatnim E3 zaskoczyła chyba każdego, jednak entuzjazm, który wywołała, udowodnił, że na taką grę właśnie czekaliśmy. Wszyscy oczywiście są świadomi, jak bardzo hermetyczne będzie to produkcja, ale że spodziewamy się jej obecności w Game Passie, z ciekawości wypróbuje ją sporo osób. Przede wszystkim z powodu niesamowitej grafiki – i nie ma co się tego wstydzić, ponieważ tak realistycznie wyglądającego tytułu nie widzieliśmy chyba nigdy.

Na nowym zwiastunie możemy zaś zobaczyć, jak w grze Microsoftu prezentuje się śnieg (nacieszcie oczy, ponieważ za oknem większość z nas go nie uświadczy).

Microsoft Flight Simulator spali nasze pecety i Xboksy One w 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 3 stycznia 2020, 8:54   lastmanstanding
aRo No bo wszyscy muszą piać z zachwytu jak Ty :D
czwartek, 2 stycznia 2020, 22:37   SolInvictus
Szykuje sie niewyobrazalnie piekna niewyobrazalnie nudna gra.
czwartek, 2 stycznia 2020, 19:51   aRo
Widoki jak prawdziwe, a ktoś i tak palnie, że "ok, ale nic nadzwyczajnego" :D
czwartek, 2 stycznia 2020, 15:54   lastmanstanding
Grafika jest ok, ale nie widzę nic nadzwyczajnego
czwartek, 2 stycznia 2020, 15:49   pombywa
Mój stary xone tego nie uciągnie. Założę się że to będzie na nową konsolę. Stare się tym zadławią.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z