Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Star Citizen: Squadron 42 – Singlowa kampania wygląda naprawdę dobrze [WIDEO]

Witold piątek, 27 grudnia 2019, 8:55 News
pc

Słowo klucz to „wygląda”, ponieważ tym razem dostaliśmy zwiastun prezentujący możliwości graficzne gry.

O Chrisie Robertsie można wiele powiedzieć, ale na pewno nie to, że nie umie sprzedać swojej nowej produkcji. Star Citizen jest żywym dowodem na szanse i możliwości, jakie stwarza crowdfunding – a także świetnym przykładem zagrożeń z nim związanych. Tytuł bowiem, chociaż od dawien dawna grywalny (wciąż w ograniczonej formie), powstaje szokująco nieśpiesznie i to mimo zebranej ćwierci miliarda dolarów. Jednocześnie nieustannie piętrzą się kolejne obietnice developerów, a fani... cóż, część zaczyna patrzyć na projekt z powątpiewaniem, reszta zaś nie traci wiary w Cloud Imperium Games.

Pewną nadzieję budzi jednak mający w końcu wyjść w 2020 singlowy moduł Star Citizena: Squadron 42. Produkcja ta interesuje nawet osoby omijające kosmiczne symulatory szerokim łukiem, głównie za sprawą swojej obsady. Na pamiętnym zwiastunie sprzed roku zobaczyliśmy w końcu Marka Hamilla, Garry'ego Oldmana, Henry'ego Cavilla czy Gillian Anderson – a na nich nie kończy się lista znanych nazwisk.

Tym razem twórcy postanowili zaprezentować nam, jak kampania prezentuje się od strony stricte wizualnej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 29 grudnia 2019, 10:20   KlaudiuszDruzus
Jakoś słabo wierzę, że zostanie kiedykolwiek wydana ...
sobota, 28 grudnia 2019, 23:11   dxh11
A jak tam się spisuje na rtx 2080 ?
sobota, 28 grudnia 2019, 16:49   Kuba1pl
@Kizior1985Przecież Elite Dangerous od dawna stoi w miejscu xD
sobota, 28 grudnia 2019, 13:12   Engardo
@Kizior1985 mówisz o elite dangerous gdzie od 7 lat obiecują że dodadzą nogi? :)
piątek, 27 grudnia 2019, 11:53   Kizior1985
Może chociaż Squadron 42 wyjdzie, bo na pełnoprawną odsłonę, i przede wszystkim w pełni grywalną (finalną) Star Citizena tracę nadzieję. A jej miejsce zastępuje przekonanie o tym, że gra powstaje po to żeby nie zostać ukończona i pozostanie bytem wyciągającym kasę z kieszeni fanów gatunku (którym jestem). Prędzej Elite Dangerous stanie się tym (do czego z resztą sukcesywnie i ku mojej uciesze zmierza), niż Star Citizen zostanie ukończone. Amen.
piątek, 27 grudnia 2019, 11:39   geek
yes please!

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z