Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Cyberpunk 2077: Kolejny utwór rodem z gry [WIDEO]

Witold piątek, 20 grudnia 2019, 11:53 News

Tym razem zamiast punku usłyszymy synth-pop.

Redzi wiedzą, że bez odpowiedniej ścieżki dźwiękowej nie uda im się w pełni oddać ducha uniwersum Mike'a Pondsmitha. Muzyka odgrywa w nim w końcu niemałą role: Johnny Silverhand wraz ze swoim zespołem, Samurai, są w historii Night City ważnymi postaciami, gracze mogą wcielić się w klasę Rockmana, a duża część populacji tego świata wsłuchana jest w ulicznych bardów walczących z korporacjami za pomocą swoich piosenek.

Studio więc nie bez przyczyny sporą część swojej promocji opiera właśnie na utworach muzycznych. Pomijając plotki o udziale Lady Gagi, usłyszeliśmy już dwa kawałki fikcyjnego Samuraia (w którego to wciela się szwedzkie Refused): Chippin' In oraz Never Fade Away. Podczas niedawnego The Games Awards CD Projekt ogłosił również listę (niekoniecznie zamkniętą) wykonawców, którzy wystąpią w Cyberpunku 2077. Wśród nich znalazła się Grimes, Kanadyjka tworząca szeroką pojętą elektronikę i synth-pop. Na gali rozdania wspomnianych nagród wykonała piosenkę ze swojej nadchodzącej płyty, „Miss Anthropocene”, i wygląda na to, że usłyszymy ją również w grze Polaków. Oto i ona opatrzona w stosowny do tematu teledysk.

Dla przypomnienia koncertowe wykonanie z TGA:


Cyberpunk 2077 pojajwi się na pecetach, PS4 i Xboksach One 16 kwietnia 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 grudnia 2019, 19:45   zadymek
Strasznie to..cyfrowe. A ponoć Cyberpunk miał by bardziej analogowy?
BTW A propos kawałków Refused: tak brzmi głos buntu wobec korporacji? ...gdzie się można zapisać do Arasaki?
piątek, 20 grudnia 2019, 16:04   skurczybyczek666
@Witold:
"role" - "rolę".
piątek, 20 grudnia 2019, 16:00   Muidus
najlepiej zbudowany klimat tej gry, oby ta gra była wesołkowata i pełna radości
piątek, 20 grudnia 2019, 13:23   w1ntermu7e
@gavriel już mówili tysiąc razy że nie będzie tej wersji
@down też nie rozumiem tej obsuwy..
piątek, 20 grudnia 2019, 13:18   ermo3
Widzę Slow News Day, skoro wrzucacie info potwierdzone od jakiegoś tygodnia. Nie dość, że utwór został wykonany w trakcie gali (z tym samym teledyskiem) to pojawił się też na kanale i fanpage'u samej artystki (ze stosowną informacją).
piątek, 20 grudnia 2019, 13:14   Gavriel6
Sigh, dajcie w końcu tą wersję Chippin'In z tego Gameplay-a sprzed dwóch lat, to było coś, bardziej melodyjne niż ta wersja, którą dali na kanale.
piątek, 20 grudnia 2019, 12:41   Nezi23
Nieźle, miło że idą w aż trak zróżnicowany soundtrack, samą grą nie jestem zainteresowany ale coś czuję że kilka kawałków wleci do playlisty.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

O grach będących interaktywnymi komiksami słyszymy już od dawna, do tej pory rzadko jednak traktowano ten pomysł tak dosłownie, jak w produkcji Atomic Wolf.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z