Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chernobylite: Na święta twórcy zapraszają do Czerwonego Lasu [WIDEO]

Witold piątek, 20 grudnia 2019, 10:52 News

W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż udanie się na spacer w jedno z najbardziej napromieniowanych miejsc na Ziemi po zjedzeniu barszczu z uszkami.

Od momentu niedawnego debiutu we wczesnym dostępie developerzy z The Farm 51 w pocie czoła pracują nad kolejnymi elementami swojego survival horroru (z naciskiem na ten pierwszy człon). W grze pojawiają się nowe bronie czy mechaniki, a twórcy zapowiadają dużo, dużo więcej.

Teraz w Chernobylite mamy możliwość zwiedzić kolejną lokację – słynny Czerwony Las, który swoją nazwę zawdzięcza obumarłym z powodu ogromnej dawki promieniowania drzewom. Inną istotną nowością jest tryb swobodnej rozgrywki – wybierzemy w nim dowolną lokację z produkcji, ustawimy pasującą nam pogodę, włączymy (lub nie) losowe wydarzenia, zdecydujemy się na dostępne w danym miejscu misje i zmienimy nieco zasady zabawy (ot, uzbrajając się chociażby we wszystkie możliwe bronie).

No dobra, w Chernobylite nie jest znowu taki czerwony.

Oprócz tego twórcy wprowadzili masę poprawek, popracowali nad optymalizacją czy zmienili system związany z żywnością.

W bonusie:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z