Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

State of Play: Coś tam, coś tam, Resident Evil 3 Remake, coś tam, coś tam [WIDEO]

Witold wtorek, 10 grudnia 2019, 15:53 News

Nie, serio, pokazano nieco rzeczy, ale nawet Ghost of Tsushima nie zachwyciło (bo nie zdążyło). Poznaliśmy za to przynajmniej datę premiery Dreams i zobaczyliśmy gameplay z Babylon's Fall (nowej gry Platinum).

Przedświąteczne State of Play miało być wielkim wydarzeniem, podczas którego usłyszymy całą górę zapowiedzi, poznamy daty premier oczekiwanych tytułów etc. Jak się domyślacie, wszystko odbyło się nieco inaczej – co nie znaczy, że nie było ciekawie. Po prostu skromniej niż na to liczyliśmy.

Untitled Goose Game
Wredna gęś wrzucająca skradzione przedmioty do wody w rytmie „Creep” Radiohead zastraszy posiadaczy PS4 już 17 grudnia. Jej!

Spellbreak
Beta „AAA fantasy battle royale” ruszy wiosną 2020. Okej, jakoś nie czuję ekscytacji.

Dreams
Wiedzieliście, że nowa gra/narzędzie do tworzenia gier Media Molecule jest potężne i w ogóle ekstra? Nie? No to spójrzcie na poniższe wideo i zachwyćcie się, co też da się stworzyć w tej produkcji. Poznaliśmy też w końcu datę premiery – 14 lutego 2020!

Superliminal
Gra o zabawie perspektywą, znana też lepiej (od dziś) jako bardziej zrozumiały Antichamber, pojawi się na PS4 w 2020.

Paper Beast
Ach, gdybym tylko miał PSVR, to pewnie bym się nieco ekscytował. Papierowe zwierzątka zachowują się przesympatycznie, styl graficzny przywołuje skojarzenia z Podróżą, a obietnice zagadek środowiskowych i specyficznego klimatu kuszą. Szkoda, że trafi tylko na gogle wirtualnej rzeczywistości. Kiedy? W pierwszym kwartale 2020.

Kingdom Hearts III: Re:Mind
Square Enix po raz kolejny nauczy nas, że współpraca jest kluczem (hehe) do sukcesu. Premiera już 23 stycznia 2020. Zwiastun ładny, ale już go widzieliśmy.

Predators Hunting Grounds
Gra żyje i ma się dobrze. Zobaczyliśmy odrobinę gameplayu i klasy Predatorów. Wiemy też, że łowy zaczniemy 24 kwietnia 2020. Wygląda to całkiem, całkiem:

Babylon's Fall
Pierwsze wideo przedstawiające rozgrywkę z nowej gry Platinum Games. Ach, po prostu oglądajcie, bo jest co. Liczyliście na datę premiery? Niedoczekanie – „więcej informacji latem przyszłego roku”.

Project Resistance... Resident Evil 3 Remake?!
Patrzcie, to ta gra, która miała być remakiem Resident Evil 3, a okazała się drużynowym shooterem... ŻE CO?! TO JEST REMAKE RESIDENT EVIL 3?! Capcom, jak ty mi teraz zaimponowałeś. Stosunkowo niedługo na niego poczekamy, bo 3 kwietnia 202 gra trafi na PS4 (i pewnie inne platformy), Project Resistance będzie zaś jej trybem multi. Wow, po prostu wow.

Ken Kutaragi, ojciec PlayStation, mówi o 25-leciu marki. Wszyscy się do tego przyczyniliśmy: gracze, twórcy, dziennikarze etc. Kutaragi dziękuje każdemu z osobna. Bardzo nam miło, my zaś jeszcze raz życzymy sto lat.

Ghost of Tsushima
Oho, na to czekaliśmy. Poważni panowie wyjęci prosto z filmów Kurosawy, unoszone przez wiatr liście, klimatyczna muzyka... I to tyle? „Ciąg dalszy nastąpi” – resztę zwiastuna zobaczymy na The Game Awards 12 grudnia. Sprytne. Ale sama gra wyglądała jakby ...brzydziej? Może to tylko moje wrażenie.

Koniec. Cóż, niby to tylko 20 minut, ale mimo Resident Evil 3 odczuwam lekki niedosyt – jak chyba wszyscy. 

Całość State of Play możecie obejrzeć poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation 4,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 grudnia 2019, 6:44   lukaszsa
@Spellbreak - myślę że to bardzo zagryzie. Będzie dużo ludzi w to grało. Dużo mniej ale też dobrze zagryzie Dreams.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

State of Play: Oglądajcie z nami dzisiejszą prezentację Sony [STREAM]

News
wczoraj

state-of-play-ogladajcie-z-nami-dzisiejsza-prezentacje-sony-stream Przypominam: żadnych istotnych informacji na temat PS5 dzisiaj nie usłyszymy.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z