Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York: Polskie wampiry zaliczają obsuwę [WIDEO]

Cursian sobota, 30 listopada 2019, 11:56 News

Niewielką.

Krwiopijcy nie mają szczęścia do premier. Bloodlines 2 przesunięto z marca na bliżej niesprecyzowany okres przeszłego roku, a tworzone przez polskie studio Draw Distance Coteries of New York podążyło podobną ścieżką, choć w tym przypadku opóźnienie nie jest aż tak drastyczne. Zamiast wylądować na pecetach w najbliższą środę, jak było to planowane, tytuł zadebiutuje 11 grudnia (wersje konsolowe ukażą się w pierwszym kwartale przyszłego roku). Oficjalnym powodem obsuwy jest oczywiście chęć dopracowania produkcji.

Autorzy udostępnili też kolejną porcję filmików przedstawiających kluczowe postacie:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 1 grudnia 2019, 12:17   _Rincewind
Fajnie by było, gdyby ta gra zaskoczyła. Z filmiku o malkaviance "Hope" można wywnioskować, że z tych wszystkich postaci będzie można wybrać jedną na towarzysza w grze? Brzmi intrygująco, jeśli fabuła i dialogi byłyby wokół tego mocno rozbudowane. Ale nie wiem czy nie nadinterpretuję tej wzmianki w filmiku "having her as your companion". Nie wiem czy twórcy cokolwiek wcześniej zapowiadali o możliwości posiadania towarzysza w grze.:P No to by była dla mnie jakaś pierwsza konkretna ciekawostka i zachęta.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z