Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Darksiders Genesis – Pierwsze kilkanaście minut kampanii [WIDEO]

Cursian sobota, 23 listopada 2019, 11:35 News

Wiele ciosów wygląda naprawdę znajomo.

Pecetowa wersja Genesis trafi w nasze ręce za niespełna dwa tygodnie (konsolowcy zagrają w lutym) i wtedy przekonamy się wreszcie, czy nowa formuła sprawdza się w praktyce. Patrząc na udostępniony przez IGN zapis pierwszych minut kampanii, w oczy rzuca się przede wszystkim to, jak wiele animacji Wojny wygląda znajomo – kto grał w jedynkę bez trudu rozpozna choćby uderzenie z wyskoku czy charakterystyczny „baseballowy” zamach. Druga postać, Waśń, również radzi sobie świetnie, ale w przeciwieństwie do brata preferuje raczej ataki dystansowe.

Jeśli chcielibyście rzucić okiem na drzewka rozwoju, znajdziecie je w filmiku dostępnym pod TYM adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 25 listopada 2019, 21:23   keksxd
@Welinos A Mnie się podoba to co pokazali, każda cześć była czym innym, ale jeśli Gunfire by trochę popracowało to na bidę z Pomysłów i asetów Remnant: From the Ashes można by zrobić kolejnego Darkisdersa z waśnią w roli głównej.
Liczę Jednak na coś podobnego do jedynki - coś bardziej zeldowego za kilka lat
poniedziałek, 25 listopada 2019, 20:10   TheFrediPL
@Welinos, to jest poboczne część.
sobota, 23 listopada 2019, 19:59   Welinos
Mnie zasmuciło to ,że gra wygląda jak wygląda. Czekałem na tego bohatera i jakoś nie przemawia do mnie widok z góry. Już wolałbym fps.
sobota, 23 listopada 2019, 14:56   blade81
Moja ulubiona seria, a na pewno zajmująca zaszczytne miejsce na podium. Nie widzę problemu w genesis, ot chwilowy skok w bok w celu eksperymentowania i być może dania sobie więcej czasu na produkcję kolejnej większej części. Cieszę się, że coś nowego robią. Uniwersum bardzo ciekawe i ma olbrzymi potencjał.Teraz czekam na kontynuację prototype...niedoceniona gra.
sobota, 23 listopada 2019, 14:27   cali
Darksider 3 posiadał mały budżet a sprzedał się w małym nakładzie. Darksider Genesis jeszcze posiada jeszcze mniejszy budżet. W sumie dzięki strategi biznesowej THQ Nordic, powstanie w przyszłości Darksiders 4. Sprzedaż każdej z gier z serii na poziomie 100.000 sprzedanych kopii, jest wystarczające dla pokrycia kosztów produkcji, dla osiągnięcia zadowalającego zysku. Gdyby nie podejście THQ które wykupuje zapomniane marki gier, które dawno temu zostały wykluczone z rynku, nie byłoby szans na ich reaktywacje

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Darksiders Genesis szykuje się do konsolowego debiutu [WIDEO]

News
czwartek, 13 lutego 2020

darksiders-genesis-szykuje-sie-do-konsolowego-debiutu-wideo Wojna i Waśń wybierają się na podbój kolejnych urządzeń.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z