Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Age of Wonders: Planetfall – Rozszerzenie Revelations już dostępne [WIDEO]

Cursian środa, 20 listopada 2019, 15:57 News

Do gry zawitali między innymi Żniwiarze.

Wieść o tym, że najnowsze Age of Wonders kompletnie zmieni otoczkę i zamiast standardowego świata fantasy zabierze nas w daleką przyszłość, spotkała się z dość mieszanymi reakcjami i sporą dozą niepokoju. Ostatecznie eksperyment okazał się zaskakująco udany, a Planetfall zostało przez wielu okrzyknięte najlepszą odsłoną w historii serii. Jeśli podzielacie tę opinię, zainteresuje was zapewne fakt, że na rynek trafiło już pierwsze duże rozszerzenie. 

Przypomnijmy, że Revelations wprowadza świeży wątek fabularny, obracający się wokół powracającej po latach uśpienia pradawnej cywilizacji. Jej przedstawiciele zbierają energię, mającą posłużyć im do ożywienia miliardów swych wyznawców, a następnie przejęcia władzy. Frakcja gracza może stawić im czoła lub pomóc w tworzeniu nowego świata. Na mapie pojawią się między innymi kryjące cenne skarby, ale zabezpieczone morderczymi pułapkami anomalie a także Żniwiarze, czyli ogromne roboty pragnące zniszczyć całe organiczne życie.

Swoją drogą „podstawka” trafiła niedawno do konsolowej wersji Xbox Game Pass.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 listopada 2019, 19:34   Counselor
Świetny pomysł z tą pradawną cywilizacją.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z