Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Torchlight Frontiers nie ukaże się w tym roku

Cursian poniedziałek, 18 listopada 2019, 16:13 News

Teraz można już udawać zaskoczenie.

Wziąwszy pod uwagę, że wokół gry od wielu miesięcy panuje kompletna cisza nie jest to specjalna niespodzianka, ale teraz mamy już pewność: wbrew zapowiedziom Torchlight Frontiers nie ukaże się w tym roku. Niewesołą wiadomość przekazał Max Schaefer (współzałożyciel Echtra Games, a w przeszłości jeden z głównych twórców dwóch pierwszych odsłon Diablo). W rozmowie z PC Gamerem przyznał, że nie ma mowy o tym, by jego ekipa wyrobiła się przed końcem roku. Nie podał też nowej daty, argumentując, że na tym etapie trudno cokolwiek przesądzać, bo do gry „wprowadzane są pewne zmiany”. Zapewnił jednak, że wszystko jest na dobrej drodze, a w przyszłości możemy spodziewać się sporej dawki konkretów.

Torchlight Frontiers było zapowiadane jako hack and slash, w którym pojawią się zarówno generowane losowo obszary prywatne, jak i publiczne strefy projektowane ręcznie. W trakcie podróży po tych ostatnich możemy natrafić na innych graczy. Jeśli chodzi o klasy, pokazano między innymi czarodziejkę specjalizującą się w magii światła i cienia oraz napędzanego parą robota.

Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z marką i bardziej po drodze wam z konsolami niż pecetami, możecie zainteresować się odkurzoną jakiś czas temu „dwójką”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 18 listopada 2019, 23:49   Bluearga
W sumie niewiele straciłeś, bo ilość contentu w becie była dosyć mizerna + okropne lagi, czasem nie dało się wyjść z jakiejś lokacji bo cofało cię w nieskończoność. Generalnie nic dziwnego, że premiera przesunięta bo sporo jeszcze mieli do poprawienia. A i też mam mieszane uczucia co do ewentualnego p2w bo już w becie było widać wiele opcji które można do niego wykorzystać (potki są strasznie drogie, bazę trzeba rozbudowywać jak w mobilniaku jakimś i czekać na wszystko.)
poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:26   HeklusDwa
Zapisałem się dawno temu na betę i niestety nic nie dostałem, a szkoda bo lubię te serię, pozostaje czekać dalej :c

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Torchlight Frontiers: Kilkadziesiąt minut rozgrywki, prezentacja dwóch klas postaci [WIDEO]

News
piątek, 18 stycznia 2019

torchlight-frontiers-kilkadziesiat-minut-rozgrywki-prezentacja-dwoch-klas-postaci-wideo Barbarzyńcy i alchemicy wyszli z mody – nadszedł czas parowych robotów!

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z