Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sniper Ghost Warrior Contracts: Zobaczcie pół godziny cichego eliminowania przeciwników [WIDEO]

Kaladin środa, 6 listopada 2019, 20:34 News

Premiera już w listopadzie, czas rozgrzać fanów.

CI Games powoli przygotowuje się do premiery swojego kolejnego, dużego tytułu. W końcu od ostatniego sporego gameplayu minęło trochę czasu, więc firma nie chce, abyśmy zapomnieli o ich najnowszym dziele. Oby tylko twórcy wyciągnęli wnioski z klapy, jaką był Sniper 3 i tym razem zaprezentują nam tytuł, na który warto było czekać.

Najnowszy materiał to ekskluzywny gameplay, którym CI Games podzieliło się z jednym z youtuberów. Misja rozgrywa się na mapie Arakcheyev Fortress i wygląda naprawdę dobrze. Miejmy więc nadzieję, że gra utrzyma dobry poziom i premiera, którą zaplanowano na 22 listopada, okaże się sporym sukcesem. A tymczasem zarezerwujcie sobie pół godzinki i podziwiajcie potęgę snajpera w akcji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 listopada 2019, 10:56   Hagan
Ale Sniper Ghost Warrior 3 miał otwarte zakończenie, główny bohater planował wykończyć pozostałych bossów organizacji terrorystycznej. Może jedna z misji pociągnie ten wątek?
czwartek, 7 listopada 2019, 9:34   Dantes
Sam jestem ciekaw jak wyjdzie Sniper Ghost Warrior Contracts pierwszy fragment rozgrywki zrobił na mnie lepsze wrażenie drugi wypada trochę słabiej w każdym razie jestem dobrej misji Syberia ma potencjał na dobrą grę.
środa, 6 listopada 2019, 21:29   w1ntermu7e
AI to jakiś dramat, chyba że odpalili łatwe boty na pokaz

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z