Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Apex Legends: Tryb duo jest już dostępny

Witold środa, 6 listopada 2019, 10:44 News

Zgodnie z tradycją musimy się jednak pośpieszyć z jego wypróbowaniem.

Ech, Apex, Apex. Wielka nadzieja graczy niechętnych Fortnite'owi, niespotykany wcześniej sukces na rynku darmowych gier i... ogromny spadek zainteresowania w kolejnych miesiącach. Trudno nie odnieść wrażenia, że tytuł ten był tylko przejściową modą. Gra radzi sobie jednak wciąż bardzo dobrze (chociaż nie tak, jak się na to zapowiadało), czego najlepszym dowodem jest dobicie do wyniku 70 milionów graczy.

Świadome, że nie wszystko idzie po jego myśli, Respawn Entertainment nie przestaje eksperymentować ze swoim battle royale. Po tym, jak w wakacje mieliśmy okazję zmierzyć z innymi graczami w pojedynkę, studio wczoraj wieczorem dało nam do wypróbowania mozliwość zabawy w dwuosobowych drużynach. Niestety, developerzy znowu traktują to raczej jako urozmaicenie, a nie poważne podjęcie tematu, dlatego tryb duo pozostanie w grze do 19 listopada. Czy jest szansa, że zagości na stałe? Zostałoby to dobrze przyjęte (wymóg grania w 3 osoby nie pasuje w końcu każdemu), ale naprawdę trudno powiedzieć. Byliśmy przecież przekonani, że solowa rozgrywka powróci do nas np. w 3. sezonie, a jak na razie twórcy nie zająknęli się o niej ani słowem.

Dodatkowo w Apex Legends pojawiła się nowa aktualizacja wprowadzająca poprawki do balansu, naprawiająca błędy etc. Najważniejszą nowością jest jednak strzelnica, na którą możemy teraz wkroczyć z menu zarówno sami, jak i ze znajomymi. Nie jest ona niczym innym jak miejscem, w którym możemy poćwiczyć strzelanie z różnych broni czy przetestować poszczególne umiejętności. Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z