Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch 2: Kwadrans z misjami fabularnymi [WIDEO]

Witold wtorek, 5 listopada 2019, 9:17 News

Czy samo PvE będzie wystarczającym pretekstem do zakupu drugiej części?

Chociaż prezentacja drugiej części FPS-a Blizzarda wcale nas dzięki wcześniejszym przeciekom nie zaskoczyła (nad czym ubolewał Jeff Kaplan), to nie da się ukryć, że wzbudziła w nas lekką konsternację. Na tę chwilę wydaje się, że jeżeli komuś zależy tylko na trybie PvP, może spokojnie odpuścić sobie zakup „dwójki” – w końcu gracze obu odsłon i tak spotkają się podczas rozgrywki, a wszystkie mapy i bohaterowie trafią też do pierwowzoru. Studio właściwie nie dało nam zbyt wielu powodów, abyśmy z niecierpliwością czekali na premierę.

Oczywiście kogoś mogły przekonać obietnice rozbudowanego trybu PvE ze zbieraniem przedmiotów, rozwojem postaci i fabułą przetykaną cutscenkami. Przyznaję, wygląda to całkiem w porządku, ale nie jestem przekonany, czy jest to (do spółki z poprawioną grafiką) wystarczające uzasadnienie dla „2” w tytule.

Sami zresztą zobaczcie, że udostępniona na Blizzconie misja w Rio de Janeiro, wcale nie porywa.

Twórcy obiecują, że Overwatch 2 wyjdzie na wszystkie platformy, na które trafiła „jedynka”. Niestety, nie wiemy, kiedy to się stanie – kolejnej porcji informacji mamy doczekać się na następnym Blizzconie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 9 listopada 2019, 0:26   tupolew519
Nie mogę się doczekac jej premiery. :)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z