Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch 2: Rozgrywka z trybów PvE i PvP [WIDEO]

Cursian sobota, 2 listopada 2019, 15:46 News

Uwagę zwracają modyfikowalne zdolności.

Nie licząc takich warcraftowych nerdów jak ja, dla większości ludzi obok nowego Diablo największym hitem tegorocznego BlizzConu był Overwatch 2. Produkcja wciąż kryje jeszcze wiele tajemnic, ale wiadomo, że obok klasycznej rozgrywki rywalizacyjnej, mają się pojawić rozbudowane misje fabularne, w których działający ramię w ramię gracze zmierzą się z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Jedno z takich zadań było dostępne podczas BlizzConu, a uwieczniono je na przykład na filmiku opublikowanym na kanale ohnickel. Warto odnotować, że przed rozpoczęciem zabawy można zmodyfikować część zdolności. W okolicy 7:30 pokazano to na przykładzie Mei, zaś 27:05 Smugi. Zainteresowani zabawą w starym stylu powinni zacząć seans od 1:18:00, gdzie pokazano PvP.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 2 listopada 2019, 16:49   alkair4
o, onikiel

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z